gaziantep escortgaziantep escortpendik escortbostancı escortkadıköy escortankara escortmatadorbet üyelik1xbettempobetjojobet girişataşehir escortcasibom girişholiganbetgates of olympusaviatorsweet bonanzaWilliam Hill casinoMebbistrendyol indirim koduçubuk escortistanbul escort bayanhttps://twitter.com/LadesOfficaldinamobetseoMeritkingJojobethttps://www.fdhope.org/
hava 18° Çoğunlukla Bulutlu
DOLAR 32,2511 % % 0.14
EURO 35,0023 % % 0.27
GRAM ALTIN 2.418,47 % % 0,36
ÇEYREK A. 3.954,19 % % 0,36
BITCOIN 69.300,01 % 0.435
SON DAKİKA

Canlı Sonuçlar

Turkiye - Süper Lig
19:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
19:00
Istanbulspor AS Istanbulspor AS
19:00
Tümosan Konyaspor Tümosan Konyaspor
19:00
Galatasaray Galatasaray
19:00
Siltaş Yapı Pendikspor Siltaş Yapı Pendikspor
19:00
Gaziantep Gaziantep
19:00
Yukatel Adana Demirspor Yukatel Adana Demirspor
19:00
Rams Başakşehir FK Rams Başakşehir FK
19:00
Kasımpaşa Kasımpaşa
19:00
Beşiktaş Beşiktaş
19:00
Trabzonspor Trabzonspor
19:00
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
19:00
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
19:00
Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
İspanya - LaLiga
15:00
Getafe Getafe
15:00
RCD Mallorca RCD Mallorca
17:15
Celta de Vigo Celta de Vigo
17:15
Valencia Valencia
17:15
Las Palmas Las Palmas
17:15
Alaves Alaves
22:00
Sevilla Sevilla
22:00
Barcelona Barcelona
İtalya - Serie A
19:00
Atalanta BC Atalanta BC
19:00
Torino FC Torino FC
19:00
SSC Napoli SSC Napoli
19:00
US Lecce US Lecce
21:45
Empoli FC Empoli FC
21:45
AS Roma AS Roma
21:45
Frosinone Calcio Frosinone Calcio
21:45
Udinese Calcio Udinese Calcio
21:45
Hellas Verona Hellas Verona
21:45
Inter Milano Inter Milano
21:45
Lazio Rome Lazio Rome
21:45
Sassuolo Calcio Sassuolo Calcio
Hollanda - Eredivisie
19:00
FC Utrecht FC Utrecht
19:00
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
Belçika - Pro Lig
14:30
KV Kortrijk KV Kortrijk
14:30
Lommel SK Lommel SK
19:30
Royal Antwerp FC Royal Antwerp FC
19:30
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
19:30
Club Brugge Club Brugge
19:30
Cercle Brugge Cercle Brugge
19:30
Union Saint-Gilloise Union Saint-Gilloise
19:30
KRC Genk KRC Genk
İskoçya - Premier Lig
14:00
Ross County Ross County
14:00
Raith Rovers FC Raith Rovers FC
Türkiye (Diğer) - 3. Lig Playoffları
16:00
Erbaaspor Erbaaspor
16:00
Mus 1984 Musspor Mus 1984 Musspor
Türkiye (Diğer) - U19 Elit A
20:00
Mke Ankaragucu Mke Ankaragucu
20:00
Göztepe Göztepe
İngiltere - Championship
17:00
Leeds United Leeds United
17:00
Southampton Southampton
İspanya - LaLiga 2
19:30
Racing Santander Racing Santander
19:30
Real Zaragoza Real Zaragoza
19:30
Levante Levante
19:30
Alcorcon Alcorcon
19:30
Real Oviedo Real Oviedo
19:30
FC Andorra FC Andorra
19:30
Sporting de Gijon Sporting de Gijon
19:30
Eibar Eibar
19:30
Real Valladolid Real Valladolid
19:30
Villarreal CF B Villarreal CF B
19:30
Albacete Balompie Albacete Balompie
19:30
CD Mirandes CD Mirandes
19:30
SD Amorebieta SD Amorebieta
19:30
Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
19:30
Burgos Burgos
19:30
Tenerife Tenerife
19:30
Cartagena Cartagena
19:30
Huesca Huesca
19:30
Elche Elche
19:30
CD Eldense CD Eldense
19:30
Racing Club de Ferrol Racing Club de Ferrol
19:30
Leganes Leganes
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Valencia CF Valencia CF
13:00
Sevilla FC Sevilla FC
17:30
Real Sociedad San Sebastian Real Sociedad San Sebastian
17:30
Real Madrid Real Madrid
19:30
Real Betis Seville Real Betis Seville
19:30
Madrid CCF Madrid CCF
İspanya - Segunda Federacion
19:00
Numancia Numancia
19:00
Yeclano Deportivo Yeclano Deportivo
20:00
Marbella Marbella
20:00
Logrones Logrones
20:00
Betis Deportivo Balompie Betis Deportivo Balompie
20:00
Pontevedra Pontevedra
20:30
Orihuela Orihuela
20:30
Barakaldo CF Barakaldo CF
20:30
Zamora Zamora
20:30
Reyes, De Los Reyes, De Los
İtalya - Serie A, Kadınlar
17:00
SSC Napoli SSC Napoli
17:00
Ternana Ternana
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar
19:00
Vilaverdense FC Vilaverdense FC
19:00
Amora FC Amora FC
Portekiz - İkinci Lig
13:00
Lusitania FC Lourosa Lusitania FC Lourosa
13:00
CD Feirense CD Feirense
Portekiz - Taca de Portugal
19:15
FC Porto FC Porto
19:15
Sporting Lisbon Sporting Lisbon
Rusya - 2. Liga, Division A
12:00
FK Ufa FK Ufa
12:00
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
13:00
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
13:00
FC Krasnodar-2 FC Krasnodar-2
14:00
FK Veles Moscow FK Veles Moscow
14:00
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
17:00
FC Murom FC Murom
17:00
Rodina-2 Rodina-2
18:00
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
18:00
SK Rotor SK Rotor
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FK Biolog Novokubansk FK Biolog Novokubansk
16:00
FC Alania Vladikavkaz-2 FC Alania Vladikavkaz-2
16:30
FK Angusht Nazran FK Angusht Nazran
16:30
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
17:00
FC Forte Taganrog FC Forte Taganrog
17:00
Dinamo Stavropol Dinamo Stavropol
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
10:00
Yenisey 2 Krasnoyarsk Yenisey 2 Krasnoyarsk
1 : 2
FC Spartak-2 Moskova FC Spartak-2 Moskova
14:00
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
14:00
Dinamo Moscow Reserves Dinamo Moscow Reserves
14:00
FC Tver FC Tver
14:00
Dinamo Vologda Dinamo Vologda
15:00
FK Znamya Truda FK Znamya Truda
15:00
FC Zenit-2 St Petersburg FC Zenit-2 St Petersburg
16:00
Luki-Energiya V.luki Luki-Energiya V.luki
16:00
Rodina-M Rodina-M
16:00
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
16:00
FC Irkutsk 2020 FC Irkutsk 2020
17:00
Baltika-Bfu Kaliningrad Baltika-Bfu Kaliningrad
17:00
Zvezda St Petersburg Zvezda St Petersburg
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
06:00
Dynamo Vladivostok Dynamo Vladivostok
06:00
Spartak Tambov Spartak Tambov
08:00
FC Sakhalin FC Sakhalin
08:00
Ska-Khabarovsk-2 Ska-Khabarovsk-2
13:00
FC Strogino Moscow FC Strogino Moscow
13:00
Zenit Penza Zenit Penza
13:00
FC Khimki-M FC Khimki-M
13:00
FC Kompozit Pavlovskiy Posad FC Kompozit Pavlovskiy Posad
15:00
Salut Belgorod Salut Belgorod
15:00
Cosmos Dolgoprudny Cosmos Dolgoprudny
15:00
FK Orel FK Orel
15:00
FK Kolomna FK Kolomna
16:00
FC Kvant Obninsk FC Kvant Obninsk
16:00
Arsenal-2 Tula Arsenal-2 Tula
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4
12:00
Sokol Kazan Sokol Kazan
12:00
FK Akron-2 Tolyatti FK Akron-2 Tolyatti
15:00
FC Nosta Novotroitsk FC Nosta Novotroitsk
15:00
FC Ural-2 Yekaterinburg FC Ural-2 Yekaterinburg
ABD - ABD MLS
02:30
Atlanta United FC Atlanta United FC
0 : 1
Los Angeles FC Los Angeles FC
02:30
Charlotte FC Charlotte FC
0 : 0
Philadelphia Union Philadelphia Union
02:30
Dc United Dc United
1 : 1
Chicago Fire Chicago Fire
02:30
CF Montreal CF Montreal
0 : 0
Nashville SC Nashville SC
02:30
New England Revolution New England Revolution
0 : 1
New York City FC New York City FC
02:30
Orlando City SC Orlando City SC
0 : 2
Columbus Crew Columbus Crew
02:30
Toronto FC Toronto FC
3 : 4
FC Cincinnati FC Cincinnati
03:30
FC Dallas FC Dallas
3 : 3
Real Salt Lake Real Salt Lake
03:30
Saint Louis City SC Saint Louis City SC
1 : 2
Seattle Sounders Seattle Sounders
04:30
Colorado Rapids Colorado Rapids
3 : 3
Minnesota United FC Minnesota United FC
05:30
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
1 : 2
Inter Miami CF Inter Miami CF
05:30
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
2 : 1
Houston Dynamo Houston Dynamo
05:30
Portland Timbers Portland Timbers
2 : 1
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
05:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
1 : 1
Austin FC Austin FC
ABD - ABD NPSL
00:00
Hershey FC Hershey FC
00:00
First State FC First State FC
01:00
Kingston Stockade FC Kingston Stockade FC
01:00
Syracuse FC Syracuse FC
01:00
Valeo FC Valeo FC
2 : 1
Hartford City FC Hartford City FC
01:00
Erie Commodores FC Erie Commodores FC
01:00
Steel City FC Steel City FC
02:00
Hickory FC Hickory FC
02:00
Port City FC Port City FC
02:00
865 Alliance 865 Alliance
02:00
Appalachian FC Appalachian FC
02:00
Bristol Rhythm AFC Bristol Rhythm AFC
02:00
Apotheos FC Apotheos FC
02:00
FC Motown FC Motown
02:00
FC Monmouth FC Monmouth
02:00
Atlantic City FC Atlantic City FC
02:00
Jackson Lions FC Jackson Lions FC
02:00
New York Shockers New York Shockers
02:00
New Jersey United AC New Jersey United AC
02:00
Tallahassee SC Tallahassee SC
02:00
Columbus United FC Columbus United FC
02:00
Naples United FC Naples United FC
02:00
Jacksonville Armada Jacksonville Armada
02:00
Dmv Elite FC Dmv Elite FC
02:00
Greater Lowell Rough Diamonds Greater Lowell Rough Diamonds
02:00
Southern Indiana Guardians FC Southern Indiana Guardians FC
02:00
Flower City Union Flower City Union
02:00
Akron City FC Akron City FC
02:00
Michigan Rangers FC Michigan Rangers FC
02:00
Cleveland SC Cleveland SC
02:00
Niagara 1812 Niagara 1812
03:00
Sunflower State FC Sunflower State FC
03:00
CA Saint Louis CA Saint Louis
03:00
Milwaukee Torrent Milwaukee Torrent
6 : 2
Ehtar Belleville FC Ehtar Belleville FC
03:00
New Orleans Jesters New Orleans Jesters
0 : 1
Pensacola FC Pensacola FC
03:00
Siouxland United FC Siouxland United FC
03:00
Minnesota Twinstars FC Minnesota Twinstars FC
03:00
Dakota Fusion FC Dakota Fusion FC
03:00
Duluth FC Duluth FC
03:00
Joy St Louis Park Joy St Louis Park
03:00
Minnesota Blizzard FC Minnesota Blizzard FC
03:00
Oklahoma City 1889 FC Oklahoma City 1889 FC
03:00
Arkansas Wolves Arkansas Wolves
03:30
Fort Worth Vaqueros FC Fort Worth Vaqueros FC
03:30
Lubbock Matadors SC Lubbock Matadors SC
22:30
Alexandria Reds Alexandria Reds
22:30
Virginia Beach City FC Virginia Beach City FC
ABD - MLS Next Pro
02:00
Chattanooga FC Chattanooga FC
02:00
Atlanta United 2 Atlanta United 2
22:00
New England Revolution II New England Revolution II
22:00
New York City FC II New York City FC II
ABD - NISA
00:00
Savannah Clovers FC Savannah Clovers FC
00:00
Club de Lyon FC Club de Lyon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:30
Chicago Red Stars Chicago Red Stars
0 : 1
Racing Louisville FC Racing Louisville FC
05:40
Utah Royals FC Utah Royals FC
0 : 1
Kansas City NWSL Kansas City NWSL
ABD - USL Lig 2
00:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
1 : 0
Oakland County FC Oakland County FC
00:00
New Jersey Copa FC New Jersey Copa FC
00:00
Staten Island Asc Staten Island Asc
01:00
West Virginia United West Virginia United
01:00
Wake FC Wake FC
01:30
Swan City SC Swan City SC
0 : 0
Sarasota Paradise Sarasota Paradise
01:30
Weston FC Weston FC
01:30
ST Petersburg FC ST Petersburg FC
02:00
South Bend Lions South Bend Lions
02:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
02:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
02:00
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
02:00
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
02:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
02:00
Flint City Bucks Flint City Bucks
02:00
Lansing City Football Lansing City Football
02:00
Fort Wayne FC Fort Wayne FC
02:00
Toledo Villa FC Toledo Villa FC
02:00
Miami AC Miami AC
1 : 1
Tampa Bay United Tampa Bay United
02:00
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
02:00
Philadelphia Lone Star Usl2 Philadelphia Lone Star Usl2
02:00
SC United Bantams SC United Bantams
02:00
Charlotte Independence 2 Charlotte Independence 2
02:00
Academica SC Academica SC
02:00
Marin FC Legends Marin FC Legends
02:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
6 : 1
Rochester FC Rochester FC
02:30
FC Motown 2 FC Motown 2
02:30
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
02:30
West Chester United Usl2 West Chester United Usl2
02:30
Reading United AC Reading United AC
03:00
Davis Legacy Davis Legacy
03:00
Project 51O Project 51O
03:00
Amsg FC Amsg FC
03:00
Arizona Arsenal SC Arizona Arsenal SC
03:00
Des Moines Menace Des Moines Menace
03:00
Chicago City SC Chicago City SC
03:00
Louisiana Krewe FC Louisiana Krewe FC
03:00
Hattiesburg FC Hattiesburg FC
03:00
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
03:00
Little Rock Rangers Little Rock Rangers
03:00
Sueno FC Sueno FC
03:00
Chicago Dutch Lions FC Chicago Dutch Lions FC
03:00
Dothan United SC Dothan United SC
03:00
Tennessee SC Tennessee SC
04:00
Flatirons Rush SC Flatirons Rush SC
04:00
Utah United Utah United
04:30
Boulder County United Boulder County United
04:30
Salt City SC Salt City SC
05:00
Capo FC 2 Capo FC 2
05:00
FC Tucson FC Tucson
05:00
Coachella FC Coachella FC
05:00
Redlands FC Redlands FC
ABD - USL Şampiyonası
02:00
Indy Eleven Indy Eleven
2 : 1
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
02:00
Miami FC Miami FC
0 : 4
North Carolina FC North Carolina FC
02:30
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
1 : 0
Las Vegas Lights Las Vegas Lights
03:30
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
2 : 0
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
04:00
New Mexico United New Mexico United
2 : 1
San Antonio FC San Antonio FC
05:00
Orange County SC Orange County SC
0 : 2
Loudoun United Fc Loudoun United Fc
05:00
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
0 : 0
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Brevard SC Riptide Brevard SC Riptide
00:00
Brooke House FC Brooke House FC
01:00
Eagle FC Eagle FC
01:00
Charlottesville Blues FC Charlottesville Blues FC
01:30
Albion SC Colorado Albion SC Colorado
0 : 5
Colorado Storm Colorado Storm
02:00
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
02:00
Carolina Uslw League Carolina Uslw League
02:00
Kings Hammer FC Kings Hammer FC
2 : 1
Lexington SC Lexington SC
02:00
North Carolina Fusion North Carolina Fusion
02:00
South Carolina United FC South Carolina United FC
02:00
San Antonio Athenians SC San Antonio Athenians SC
02:00
AC Houston Sur AC Houston Sur
05:00
California Storm California Storm
05:00
Oakland Soul Oakland Soul
05:00
Academica SC Academica SC
05:00
Pleasanton Rage Pleasanton Rage
22:00
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
22:00
Chicago Dutch Lions Chicago Dutch Lions
22:00
Northern Colorado Rain Northern Colorado Rain
22:00
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
23:00
Rochester FC Rochester FC
23:00
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
Almanya Amatör - Bundesliga 2 , Kadınlar
15:00
Borussia Monchengladbach Borussia Monchengladbach
15:00
SG 99 Andernach SG 99 Andernach
15:00
FC Ingolstadt 04 FC Ingolstadt 04
15:00
1. FFC Turbine Potsdam 71 1. FFC Turbine Potsdam 71
15:00
SV Meppen SV Meppen
15:00
VfL Wolfsburg II VfL Wolfsburg II
15:00
FC Carl Zeiss Jena FC Carl Zeiss Jena
15:00
TSG Hoffenheim II TSG Hoffenheim II
15:00
SC Sand SC Sand
15:00
SV 67 Weinberg SV 67 Weinberg
15:00
Bayern Munich II Bayern Munich II
15:00
Eintracht Frankfurt II Eintracht Frankfurt II
15:00
Hamburg Hamburg
15:00
FSV Gütersloh 2009 FSV Gütersloh 2009
Almanya Amatör - Hessenliga
16:00
SV Rot-Weiss Walldorf SV Rot-Weiss Walldorf
16:00
SC Viktoria 06 Griesheim SC Viktoria 06 Griesheim
Almanya Amatör - Oberliga Niederrhein
16:00
1. FC Kleve 1. FC Kleve
16:00
DJK Adler Union Frintrop DJK Adler Union Frintrop
16:00
TVD Velbert 1870 TVD Velbert 1870
16:00
ETB SW Essen ETB SW Essen
16:00
Sportfreunde Hamborn 07 Sportfreunde Hamborn 07
16:00
Ratingen SV Germania 04/19 Ratingen SV Germania 04/19
16:00
Homberg Homberg
16:00
FC Buderich 02 FC Buderich 02
16:30
SC St Tonis 11/20 SC St Tonis 11/20
16:30
Mulheimer FC 97 Mulheimer FC 97
16:30
VFB 03 Hilden VFB 03 Hilden
16:30
SV Sonsbeck SV Sonsbeck
17:00
SC Union Nettetal SC Union Nettetal
17:00
Sportfreunde Baumberg Sportfreunde Baumberg
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen
16:00
Erkenschwick Erkenschwick
16:00
Turkspor Dortmund 2000 Turkspor Dortmund 2000
16:00
FC Brunninghausen 1927 FC Brunninghausen 1927
16:00
SG Finnentrop/Bamenohl SG Finnentrop/Bamenohl
16:00
Wattenscheid 09 Wattenscheid 09
16:00
1. FC Gievenbeck 1949 1. FC Gievenbeck 1949
16:00
VfL Sportfreunde Lotte 1929 VfL Sportfreunde Lotte 1929
16:00
TUS Ennepetal TUS Ennepetal
16:00
ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund
16:00
SPVGG Vreden 1921 SPVGG Vreden 1921
16:00
TSG 1881 Sprockhovel TSG 1881 Sprockhovel
16:00
TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz
16:00
Sportfreunde Siegen 1899 Sportfreunde Siegen 1899
16:00
Eintracht Rheine Eintracht Rheine
Andorra - Copa Constitucio
19:00
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
19:00
FC Pas de La Casa FC Pas de La Casa
Angola - Girabola
17:30
CD Huila CD Huila
17:30
Atletico Petroleos de Luanda Atletico Petroleos de Luanda
17:30
Santa Rita Santa Rita
17:30
Petroleos Do Lobito Petroleos Do Lobito
17:30
CD Primeiro de Agosto CD Primeiro de Agosto
17:30
CD Sao Salvador CD Sao Salvador
18:00
Wiliete SC Wiliete SC
18:00
Sagrada Esperanca Sagrada Esperanca
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
17:00
San Luis FC San Luis FC
17:00
Rosario Central Rosario Central
17:00
CA Platense CA Platense
17:00
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
19:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
19:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
Arjantin - Primera B
18:00
CS Dock Sud CS Dock Sud
18:00
CSD Liniers CSD Liniers
19:30
CA Colegiales CA Colegiales
19:30
Club Comunicaciones Club Comunicaciones
Arjantin - Primera C
21:30
Argentino De Rosario Argentino De Rosario
21:30
Deportivo Paraguayo Deportivo Paraguayo
21:30
CA Atlas CA Atlas
21:30
Yupanqui Yupanqui
21:30
Central Ballester Central Ballester
21:30
CA Ituzaingo CA Ituzaingo
21:30
Juventud Unida San Miguel Juventud Unida San Miguel
21:30
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
Arjantin - Primera Nacional
00:00
Atletico Rafaela Atletico Rafaela
1 : 2
Club Almirante Brown Club Almirante Brown
19:10
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
19:10
CA San Miguel CA San Miguel
21:00
CA Guemes CA Guemes
21:00
CA Estudiantes CA Estudiantes
21:00
Deportivo Madryn Deportivo Madryn
21:00
CA Atlanta CA Atlanta
21:00
CA Brown de Adrogue CA Brown de Adrogue
21:00
Gimnasia Y Tiro De Salta Gimnasia Y Tiro De Salta
21:20
Deportivo Moron Deportivo Moron
21:20
Nueva Chicago Nueva Chicago
21:30
CA All Boys CA All Boys
21:30
Guillermo Brown Guillermo Brown
21:30
CA Alvarado CA Alvarado
21:30
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
21:30
CD Maipu CD Maipu
21:30
Quilmes Atletico Club Quilmes Atletico Club
21:30
Club Almagro Club Almagro
21:30
Mitre Santiago Del Estero Mitre Santiago Del Estero
22:00
CA Patronato Parana CA Patronato Parana
22:00
Arsenal de Sarandi Arsenal de Sarandi
22:00
Gimnasia Y Esgrima Jujuy Gimnasia Y Esgrima Jujuy
22:00
CA Talleres de Remedios CA Talleres de Remedios
22:00
CA Chaco For Ever CA Chaco For Ever
22:00
Estudiantes Rio Cuarto Estudiantes Rio Cuarto
23:30
Racing De Cordoba Racing De Cordoba
23:30
San Martin de Tucuman San Martin de Tucuman
Arjantin - Profesyonel Lig
02:00
Boca Juniors Boca Juniors
0 : 0
CA Talleres de Cordoba CA Talleres de Cordoba
21:30
CA Huracan CA Huracan
21:30
Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
23:30
CA Sarmiento Junin CA Sarmiento Junin
23:30
Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
23:45
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
23:45
CA Banfield CA Banfield
Arjantin - Torneo Federal A
17:00
Kimberley de Mar Del Plata Kimberley de Mar Del Plata
17:00
Deportivo Rincon Deportivo Rincon
21:00
CA Germinal CA Germinal
21:00
CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
21:00
Olimpo Bahia Blanca Olimpo Bahia Blanca
21:00
Club Cipolletti Club Cipolletti
21:00
CA Douglas Haig CA Douglas Haig
21:00
CD de Pronunciamiento CD de Pronunciamiento
21:00
CA Ferro Carril Oeste General Pico CA Ferro Carril Oeste General Pico
21:00
Deportivo Camioneros Deportivo Camioneros
21:30
CA Sansinena SD CA Sansinena SD
21:30
Villa Mitre de Bahia Blanca Villa Mitre de Bahia Blanca
21:30
CSD Sol de Mayo CSD Sol de Mayo
21:30
Club Circulo Deportivo Club Circulo Deportivo
21:30
CA Juventud Unida Universitario San Luis CA Juventud Unida Universitario San Luis
21:30
AC San Martin de Mendoza AC San Martin de Mendoza
21:30
CA Huracan Las Heras CA Huracan Las Heras
21:30
Gutierrez SC Gutierrez SC
21:30
Club Sportivo General San Martin Club Sportivo General San Martin
21:30
CA Sol de America de Formosa CA Sol de America de Formosa
22:00
CSB Atenas CSB Atenas
22:00
CS Estudiantes San Luis CS Estudiantes San Luis
22:00
CA Sarmiento de la Banda CA Sarmiento de la Banda
22:00
Union de Sunchales Union de Sunchales
23:00
CA Central Norte Salta CA Central Norte Salta
23:00
CA Boca Unidos Corrientes CA Boca Unidos Corrientes
23:35
CS Belgrano CS Belgrano
23:35
CA 9 de Julio Rafaela CA 9 de Julio Rafaela
Arnavutluk - Kategoria Superiore
20:00
FK Partizani Tirana FK Partizani Tirana
20:00
KF Egnatia Rrogozhine KF Egnatia Rrogozhine
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez
17:00
Wolfsberger AC (A) Wolfsberger AC (A)
17:00
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC
18:00
ASK Klagenfurt ASK Klagenfurt
18:00
Allerheiligen Allerheiligen
Austria Amateur - Bundesliga, Kadınlar
13:45
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
13:45
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
13:45
FK Austria Wien FK Austria Wien
13:45
SPG SCR Altach / FFC Vorderland SPG SCR Altach / FFC Vorderland
13:45
Union Kleinmunchen Union Kleinmunchen
13:45
First Vienna FC 1894 First Vienna FC 1894
13:45
SK Sturm Graz SK Sturm Graz
13:45
FC Bergheim FC Bergheim
13:45
SKN St. Polten SKN St. Polten
13:45
USV Neulengbach USV Neulengbach
Austria Amateur - Regionalliga Batı
15:00
SV Wals-Grunau SV Wals-Grunau
15:00
SPG Silz / Moetz SPG Silz / Moetz
17:00
SC RÖTHIS SC RÖTHIS
17:00
Dornbirner SV Dornbirner SV
18:00
RW Rankweil RW Rankweil
18:00
SVG Reichenau SVG Reichenau
Avustralya - Capital NPL 1
08:00
Tuggeranong UTD Tuggeranong UTD
08:00
Gungahlin United FC Gungahlin United FC
08:00
Canberra Croatia FC Canberra Croatia FC
08:00
Yoogali SC Yoogali SC
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Charlestown Azzurri FC Charlestown Azzurri FC
07:30
Adamstown Rosebud FC Adamstown Rosebud FC
Avustralya - NPL,Victoria
08:00
Oakleigh Cannons Oakleigh Cannons
3 : 0
Heidelberg United Heidelberg United
09:00
South Melbourne South Melbourne
09:00
Moreland City FC Moreland City FC
Avustralya - NSW NPL 1
08:00
Sydney United Sydney United
1 : 0
Central Coast Mariners Academy Central Coast Mariners Academy
08:00
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
2 : 0
St George City FA St George City FA
08:00
Wollongong Wolves Wollongong Wolves
08:00
Marconi Stallions Marconi Stallions
Avustralya - Queensland NPL
08:00
Brisbane Roar FC Brisbane Roar FC
2 : 3
Brisbane City FC Brisbane City FC
10:00
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
0 : 0
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
08:00
Sunshine Coast Wanderers FC Sunshine Coast Wanderers FC
08:00
Olympic FC Brisbane Olympic FC Brisbane
11:00
Eastern Suburbs FC Eastern Suburbs FC
11:00
Gold Coast United FC Gold Coast United FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
09:45
St George Willawong FC St George Willawong FC
09:45
Ipswich FC Ipswich FC
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
06:00
South Melbourne FC South Melbourne FC
06:00
FV Emerging FV Emerging
Avustralya - Victoria Premier League 1
09:00
Western United FC Youth Western United FC Youth
3 : 3
Northcote City Northcote City
Azerbaycan - Premier Lig
16:00
PFK TURAN TOVUZ PFK TURAN TOVUZ
16:00
FK KAPAZ FK KAPAZ
18:30
ARAZ NAKCHIVAN PFK ARAZ NAKCHIVAN PFK
18:30
Karabağ FK Karabağ FK
BAE - Arap Körfez Ligi
18:40
Al-Wasl FC Al-Wasl FC
18:40
Shabab Al Ahli Dubai Club Shabab Al Ahli Dubai Club
BAE - Division 1
17:15
Gulf FC Gulf FC
17:15
Al Dhafra SCC Al Dhafra SCC
17:15
City Football Club City Football Club
17:15
Masafi Masafi
17:15
Al Urooba UAE Al Urooba UAE
17:15
Al-Hamriyah Al-Hamriyah
17:15
AL Taawoun AL Taawoun
17:15
AL Arabi (UAE) AL Arabi (UAE)
17:15
Dibba Al Fujairah Dibba Al Fujairah
17:15
Fujairah FC Fujairah FC
17:15
United United
17:15
Dibba Al-Hisn SC Dibba Al-Hisn SC
17:15
Al-Dhaid Al-Dhaid
17:15
Masfoot Sports Club Masfoot Sports Club
17:15
Gulf United Gulf United
17:15
AL Jazira AL Hamra AL Jazira AL Hamra
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
13:00
Niva Dolbizno Niva Dolbizno
13:00
Torpedo Zhodino Reserve Torpedo Zhodino Reserve
15:00
Maxline Vitebsk Maxline Vitebsk
15:00
Belshina Belshina
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
15:00
FK Arsenal Dzerzhinsk FK Arsenal Dzerzhinsk
15:00
Bate Borisov Bate Borisov
17:00
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
17:00
FC Smorgon FC Smorgon
19:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
19:00
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Bolivya - Profesyonel Lig
00:30
Club Bolivar Club Bolivar
:
Real Santa Cruz Real Santa Cruz
02:00
Blooming Blooming
1 : 0
CD Real Tomayapo CD Real Tomayapo
22:00
Guabira Montero Guabira Montero
22:00
CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
Bosna Hersek - Premier Lig
16:00
NK Gosk Gabela NK Gosk Gabela
16:00
FK Sloga Doboj FK Sloga Doboj
17:00
FK IGMAN KONJIC FK IGMAN KONJIC
17:00
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
18:00
NK Siroki Brijeg NK Siroki Brijeg
18:00
FK Sarajevo FK Sarajevo
18:00
NK Posusje NK Posusje
18:00
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
18:00
FK Zeljeznicar Sarajevo FK Zeljeznicar Sarajevo
18:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH
18:30
FK Rudar Kakanj FK Rudar Kakanj
18:30
FK RADNIK HADZICI FK RADNIK HADZICI
18:30
NK Stupcanica Olovo NK Stupcanica Olovo
18:30
FK Mladost Doboj Kakanj FK Mladost Doboj Kakanj
18:30
Zvijezda Gradacac Zvijezda Gradacac
18:30
FK GORAZDE FK GORAZDE
18:30
OFK GRADINA SREBRENIK OFK GRADINA SREBRENIK
18:30
FK Gornji Rahic FK Gornji Rahic
18:30
FK Buducnost Banovici FK Buducnost Banovici
18:30
Celik Zenica Celik Zenica
18:30
NK Jedinstvo Bihac NK Jedinstvo Bihac
18:30
HNK Tomislav Tomislavgrad HNK Tomislav Tomislavgrad
18:30
FK Sloboda Tuzla FK Sloboda Tuzla
18:30
Bratstvo Gracanica Bratstvo Gracanica
18:30
BFK Simm Bau BFK Simm Bau
18:30
NK TOSK Tesanj NK TOSK Tesanj
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
Mixto MT Mixto MT
2 : 1
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
00:00
EC Agua Santa SP EC Agua Santa SP
1 : 1
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
00:00
Cianorte FC PR Cianorte FC PR
00:00
EC Novo Hamburgo EC Novo Hamburgo
21:30
Brasiliense FC DF Brasiliense FC DF
21:30
Uniao EC MT Uniao EC MT
21:30
Maracana CE Maracana CE
21:30
Iguatu CE Iguatu CE
22:00
Capital FC TO Capital FC TO
22:00
CRA Catalano GO CRA Catalano GO
22:00
Gremio Esportivo Brasil RS Gremio Esportivo Brasil RS
22:00
EC Avenida RS EC Avenida RS
22:00
Barra FC SC Barra FC SC
22:00
Hercilio Luz SC Hercilio Luz SC
22:00
River PI River PI
22:00
Tocantinopolis EC TO Tocantinopolis EC TO
22:00
Cameta SC PA Cameta SC PA
22:00
Maranhao MA Maranhao MA
22:00
Sousa EC PB Sousa EC PB
22:00
America FC RN America FC RN
22:00
AO Itabaiana SE AO Itabaiana SE
22:00
CS Sergipe SE CS Sergipe SE
22:30
Manaus FC AM Manaus FC AM
22:30
Manauara EC AM Manauara EC AM
23:00
Concordia AC SC Concordia AC SC
23:00
FC Cascavel PR FC Cascavel PR
23:00
ACD Potiguar RN ACD Potiguar RN
23:00
Santa Cruz FC RN Santa Cruz FC RN
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Guarani FC SP Guarani FC SP
0 : 0
Paysandu SC PA Paysandu SC PA
22:00
Ituano FC SP Ituano FC SP
22:00
AA Ponte Preta SP AA Ponte Preta SP
23:00
Vila Nova FC GO Vila Nova FC GO
23:00
Brusque FC SC Brusque FC SC
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
00:30
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
03:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
03:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
03:00
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
03:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
17:00
EC Juventude RS EC Juventude RS
17:00
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
22:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
22:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
22:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
22:00
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
Brezilya - Brezilya Serie C
01:30
Sampaio Correa FC MA Sampaio Correa FC MA
0 : 1
Botafogo FC PB Botafogo FC PB
01:30
Floresta EC CE Floresta EC CE
01:30
Ferroviario AC CE Ferroviario AC CE
01:30
AA Aparecidense GO AA Aparecidense GO
01:30
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
22:30
Figueirense FC SC Figueirense FC SC
22:30
Ferroviaria Araraquara SP Ferroviaria Araraquara SP
22:30
Sao Bernardo FC Sao Bernardo FC
22:30
CS Alagoano AL CS Alagoano AL
Brezilya - Carioca, Serie A2
21:00
Cabofriense RJ Cabofriense RJ
21:00
America FC RJ America FC RJ
Brezilya - Catarinense, Serie B
00:00
Camboriu SC Camboriu SC
1 : 0
Guarani de Palhoca SC Guarani de Palhoca SC
21:00
GE Juventus Jaragua Do Sul SC GE Juventus Jaragua Do Sul SC
21:00
CF Caravaggio SC CF Caravaggio SC
21:00
Metropolitano SC Metropolitano SC
21:00
Blumenau EC SC Blumenau EC SC
21:00
Atletico Catarinense SC Atletico Catarinense SC
21:00
Carlos Renaux SC Carlos Renaux SC
21:00
Santa Catarina Clube SC Santa Catarina Clube SC
21:00
CA Tubarao SC CA Tubarao SC
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
Santa Helena GO Santa Helena GO
21:30
Anapolina GO Anapolina GO
21:30
Inhumas EC GO Inhumas EC GO
21:30
Centro Oeste GO Centro Oeste GO
22:00
Trindade GO Trindade GO
22:00
Gremio Anapolis GG Gremio Anapolis GG
Brezilya - Mineiro, Modulo II
16:00
Valeriodoce EC MG Valeriodoce EC MG
16:00
SC Aymores MG SC Aymores MG
21:30
Urt MG Urt MG
21:30
North EC MG North EC MG
22:30
Boa EC MG Boa EC MG
22:30
EC Mamore MG EC Mamore MG
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
00:30
Parana Clube PR Parana Clube PR
00:30
EC Laranja Mecanica PR EC Laranja Mecanica PR
17:00
Patriotas FC PR Patriotas FC PR
17:00
GE Maringa PR GE Maringa PR
21:30
Apucarana Sports PR Apucarana Sports PR
21:30
Nacional PR Nacional PR
23:00
Rio Branco PR Rio Branco PR
23:00
AA Iguacu PR AA Iguacu PR
Brezilya - Paulista, Kadınlar
17:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
17:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Brezilya - U20 Paulista
21:00
Maua FC SP U20 Maua FC SP U20
21:00
Santos FC SP Santos FC SP
Bulgaristan - Parva Liga
18:00
PFC Levski Sofya PFC Levski Sofya
18:00
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
18:30
PFC Cherno More Varna PFC Cherno More Varna
18:30
FC Krumovgrad FC Krumovgrad
20:30
PFC Lokomotiv Plovdiv PFC Lokomotiv Plovdiv
20:30
PFC CSKA Sofia PFC CSKA Sofia
Çekya - 1st Division
17:00
Sparta Prague Sparta Prague
17:00
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
17:00
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
17:00
FK Mlada Boleslav FK Mlada Boleslav
17:00
FC Banik Ostrava FC Banik Ostrava
17:00
1 FC Slovacko Uherske Hradiste 1 FC Slovacko Uherske Hradiste
Çekya - CFL
11:15
FK Admira Prag FK Admira Prag
11:15
FC Pisek FC Pisek
11:15
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
11:15
TJ Jiskra Domazlice TJ Jiskra Domazlice
11:15
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
11:15
FK Arsenal Ceska Lipa FK Arsenal Ceska Lipa
11:15
FK Pardubice B FK Pardubice B
11:15
FK Usti Nad Labem FK Usti Nad Labem
11:15
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
11:15
FK Teplice B FK Teplice B
18:00
FC Slovan Liberec B FC Slovan Liberec B
18:00
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
Çekya - Divize A
18:00
Tj Jiskra Domazlice II Tj Jiskra Domazlice II
18:00
FK Jindrichuv Hradec 1910 FK Jindrichuv Hradec 1910
Çekya - Divize B
11:15
FK Meteor Prague VIII FK Meteor Prague VIII
11:15
SK Cesky Brod SK Cesky Brod
15:00
Admira PR B Admira PR B
15:00
SK Ujezd Praha 4 SK Ujezd Praha 4
18:00
FK Seko Louny FK Seko Louny
18:00
Tj Sokol Nespeky Tj Sokol Nespeky
Çekya - Divize C
11:30
TJ Velke Hamry TJ Velke Hamry
11:30
Rmsk Cidlina Rmsk Cidlina
18:00
FC Hlinsko FC Hlinsko
18:00
FK Dobrovice FK Dobrovice
18:00
FK Turnov FK Turnov
18:00
MFK Trutnov MFK Trutnov
18:00
SK Kopana Benatky nad Jizerou SK Kopana Benatky nad Jizerou
18:00
MFk Chrudim B MFk Chrudim B
Çekya - Divize D
11:15
FC Zbrojovka Brno B FC Zbrojovka Brno B
11:15
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
11:15
FK Velke Mezirici FK Velke Mezirici
11:15
FK Pelhrimov FK Pelhrimov
18:00
FC PBS Velka Bites FC PBS Velka Bites
18:00
Zdar Nad Sazavou Zdar Nad Sazavou
18:00
FSC Stara Rise FSC Stara Rise
18:00
AFC Humpolec AFC Humpolec
18:00
TJ Sokol Lanzhot TJ Sokol Lanzhot
18:00
Slavoj Polna Slavoj Polna
18:00
SK Lisen B SK Lisen B
18:00
FC Slovan Havlickuv Brod FC Slovan Havlickuv Brod
18:00
Sokol Tasovice Sokol Tasovice
18:00
MSK Breclav MSK Breclav
18:00
TJ Dalnice Sperice TJ Dalnice Sperice
18:00
SK Tatran Zdirec nad Doubravou SK Tatran Zdirec nad Doubravou
Çekya - Divize E
11:15
FC TVD Slavicin FC TVD Slavicin
11:15
Sfk Elko Holesov Sfk Elko Holesov
18:00
FK Kozlovice FK Kozlovice
18:00
FC Vsetin FC Vsetin
18:00
TJ Skastice TJ Skastice
18:00
Tatran Vsechovice Tatran Vsechovice
Çekya - Divize F
11:15
MFK Havirov MFK Havirov
11:15
Tj Repiste Tj Repiste
18:00
FK Bilovec FK Bilovec
18:00
SK Beskyd Frenstat p.R. SK Beskyd Frenstat p.R.
18:00
FK Bospor Bohumin FK Bospor Bohumin
18:00
TJ Valasske Mezirici TJ Valasske Mezirici
18:00
FC Slavoj Olympia Bruntal FC Slavoj Olympia Bruntal
18:00
SK Polanka Nad Odrou SK Polanka Nad Odrou
Çekya - MSFL
11:15
Slovacko B Slovacko B
11:15
FC Fastav Zlin B FC Fastav Zlin B
11:15
SK Unicov SK Unicov
11:15
FC Hlucin FC Hlucin
11:15
MFk Karvina B MFk Karvina B
11:15
TJ Start Brno TJ Start Brno
11:15
FC Banik Ostrava B FC Banik Ostrava B
11:15
CSK Uhersky Brod CSK Uhersky Brod
18:00
FK Frydek Mistek FK Frydek Mistek
18:00
SK Hranice SK Hranice
Cezayir - Lig 1
18:45
USM Khenchela USM Khenchela
18:45
JS Saoura JS Saoura
18:45
Paradou Ac Paradou Ac
18:45
US Souf US Souf
18:45
ES Setif ES Setif
18:45
MC Magra MC Magra
18:45
JS Kabylie JS Kabylie
18:45
MC Alger MC Alger
18:45
CR Belouizdad CR Belouizdad
18:45
El Bayadh El Bayadh
18:45
Us Biskra Us Biskra
18:45
CS Constantine CS Constantine
18:45
MC Oran MC Oran
18:45
Ben Aknoun Ben Aknoun
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
Heilongjiang Ice City FC Heilongjiang Ice City FC
4 : 4
Foshan Nanshi FC Foshan Nanshi FC
10:30
Dalian Zhixing FC Dalian Zhixing FC
2 : 2
Chongqing Tonglianglong FC Chongqing Tonglianglong FC
14:30
Qingdao Red Lions Qingdao Red Lions
14:30
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
Çin - Çin 2. Lig
10:00
Langfang Glory City FC Langfang Glory City FC
3 : 0
Rizhao Yuqi Rizhao Yuqi
11:00
Quanzhou Yaxin Quanzhou Yaxin
11:00
Guangzhou E-Power FC Guangzhou E-Power FC
12:00
Jiangxi Dark Horse Junior Jiangxi Dark Horse Junior
12:00
Guangxi Hengchen FC Guangxi Hengchen FC
14:30
Guangxi Lanhang Guangxi Lanhang
14:30
Ganzhou Ruishi FC Ganzhou Ruishi FC
Çin - Çin Süper Ligi
13:00
Shenzhen Peng City Shenzhen Peng City
13:00
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
14:00
Qingdao Hainiu FC Qingdao Hainiu FC
14:00
Tianjin Jinmen Tiger Tianjin Jinmen Tiger
14:00
Beijing Guoan Beijing Guoan
14:00
Nantong Zhiyun FC Nantong Zhiyun FC
14:35
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
14:35
Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island
14:35
Changchun Yatai Changchun Yatai
14:35
Henan Henan
15:00
Shanghai Port FC Shanghai Port FC
15:00
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
Danimarka - 1.Lig
15:00
FC Helsingoer FC Helsingoer
15:00
B93 Kopenhagen B93 Kopenhagen
15:00
HB Koege HB Koege
15:00
Naestved BK Naestved BK
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar
14:00
Broendby IF Broendby IF
14:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
Danimarka - Süperlig
18:00
FC Copenhagen FC Copenhagen
18:00
FC Nordsjælland FC Nordsjælland
18:00
FC Midtjylland FC Midtjylland
18:00
Silkeborg IF Silkeborg IF
18:00
Brondby IF Brondby IF
18:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
Ekvador - LigaPro Primera A
04:00
LDU Quito LDU Quito
2 : 1
CD Universidad Catolica del Ecuador CD Universidad Catolica del Ecuador
04:00
Delfin Sc Delfin Sc
2 : 0
SD Aucas SD Aucas
04:00
CSD Macara CSD Macara
0 : 1
CSD Independiente del Valle CSD Independiente del Valle
04:00
Barcelona SC Barcelona SC
3 : 0
CD Tecnico Universitario CD Tecnico Universitario
23:30
CD El Nacional CD El Nacional
23:30
Mushuc Runa SC Mushuc Runa SC
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
03:00
Alianza FC San Salvador Alianza FC San Salvador
03:00
CD Municipal Limen CD Municipal Limen
El Salvador - Segunda Division
00:00
Corinto FC Corinto FC
00:00
CD. Cacahuatique CD. Cacahuatique
00:00
CD El Roble de Ilobasco CD El Roble de Ilobasco
00:00
CD Cruzeiro CD Cruzeiro
20:00
FC Los Laureles FC Los Laureles
20:00
Tiburones de Sonsonate Tiburones de Sonsonate
23:30
CD Titan CD Titan
23:30
CD Racing Junior de Armenia CD Racing Junior de Armenia
Endonezya - Liga 1
15:00
Persib Bandung Persib Bandung
15:00
Madura United Madura United
Ermenistan - Birinci Lig
16:00
Noah Yerevan 2 Noah Yerevan 2
16:00
FC Mika Yerevan FC Mika Yerevan
Ermenistan - Premier Lig
16:00
FC Alashkert Yerevan FC Alashkert Yerevan
16:00
FC Ararat-Armenia FC Ararat-Armenia
Estonya - Esiliiga
12:30
Harju JK Laagri Harju JK Laagri
12:30
JK Tabasalu JK Tabasalu
12:30
FC Elva FC Elva
12:30
Viimsi JK Viimsi JK
12:30
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
12:30
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
12:30
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
12:30
Tartu JK Welco Tartu JK Welco
12:30
FC Tallinn FC Tallinn
12:30
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
Estonya - Esiliiga B
12:30
JK Narva Trans JK Narva Trans
12:30
FA Tartu Kalev FA Tartu Kalev
12:30
FC Kuressaare FC Kuressaare
12:30
Laanemaa Jk Haapsalu Laanemaa Jk Haapsalu
12:30
Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju FC U21
12:30
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
12:30
FC Phoenix Johvi FC Phoenix Johvi
12:30
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
16:00
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
16:00
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Ethiopian Coffee SC Ethiopian Coffee SC
15:00
Hambericho Durame Hambericho Durame
18:00
Hadiya Hossana FC Hadiya Hossana FC
18:00
Hawassa Kenema SC Hawassa Kenema SC
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
KI Klaksvik KI Klaksvik
17:00
B68 Toftir B68 Toftir
17:00
EB/Streymur EB/Streymur
17:00
Skala IF Skala IF
Fas - Botola Pro D2
19:00
Union Sportive Musulmane Oujda Union Sportive Musulmane Oujda
19:00
Olympique Club Of Khouribga Olympique Club Of Khouribga
19:00
Chabab Ben Guerir Chabab Ben Guerir
19:00
Wydad Fes Wydad Fes
19:00
Ittifaq Marrakech Ittifaq Marrakech
19:00
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
19:00
Rapide Oued Zem Rapide Oued Zem
19:00
Kawkab Athletic Club of Marrakech Kawkab Athletic Club of Marrakech
19:00
CODM Meknes CODM Meknes
19:00
Olympique Dcheira Olympique Dcheira
19:00
Stade Marocain Stade Marocain
19:00
JS Massira JS Massira
19:00
Chabab Atlas Khenifra Chabab Atlas Khenifra
19:00
Racing Athletic Club Casablanca Racing Athletic Club Casablanca
19:00
Difaa Hassani El Jadidi Difaa Hassani El Jadidi
19:00
AS Sale AS Sale
Fildişi Sahili - Lig 1
18:30
Bouake FC Bouake FC
18:30
SC Gagnoa SC Gagnoa
18:30
FC San Pedro FC San Pedro
18:30
Racing Club Dabidjan Racing Club Dabidjan
18:30
ASI D Abengourou ASI D Abengourou
18:30
Stade D´abidjan Stade D´abidjan
18:30
Mouna FC Mouna FC
18:30
Lys Sassandra Lys Sassandra
21:00
AFAD AFAD
21:00
Stella Club Dadjame Stella Club Dadjame
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Taguig FC Taguig FC
10:00
Maharlika Manila FC Maharlika Manila FC
12:45
Kaya FC–Iloilo Kaya FC–Iloilo
12:45
Tuloy FC Tuloy FC
15:00
Philippine Army Philippine Army
15:00
Manila Montet FC Manila Montet FC
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
18:30
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
16:00
FC Inter Turku 2 FC Inter Turku 2
16:00
P-Iirot P-Iirot
18:30
VJS VJS
18:30
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
18:30
Tampereen Ilves 2 Tampereen Ilves 2
18:30
Sexypoexyt Sexypoexyt
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
18:30
Narpes Kraft Narpes Kraft
18:30
Jps Jps
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar
15:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
15:00
Jypk Jypk
16:00
FC Honka FC Honka
16:00
PK-35 Vantaa PK-35 Vantaa
Finlandiya - Veikkausliiga
18:30
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
18:30
IF Gnistan IF Gnistan
18:30
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
18:30
Ekenas Idrottsforening Ekenas Idrottsforening
Finlandiya - Ykkonen
16:00
VIFK VIFK
16:00
FC Vaajakoski FC Vaajakoski
18:30
KPV Kokkola KPV Kokkola
18:30
Oulun Luistinseura Oulun Luistinseura
18:30
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
18:30
FC Jazz FC Jazz
18:30
Rovaniemen Palloseura Rovaniemen Palloseura
18:30
KuPS Akatemia KuPS Akatemia
18:30
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
18:30
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
18:30
Atlantis FC Atlantis FC
18:30
HJK Klubi 04 HJK Klubi 04
Finlandiya - Ykkosliiga
18:00
FF Jaro FF Jaro
18:00
Japs Japs
Gana - Premier Lig
18:00
Asante Kotoko Asante Kotoko
3 : 2
Hearts of Oak Hearts of Oak
18:00
Bibiani Gold Stars FC Bibiani Gold Stars FC
18:00
Dreams FC Dreams FC
18:00
Bofoakwa Tano Bofoakwa Tano
18:00
Medeama SC Medeama SC
18:00
Real Tamale United Real Tamale United
18:00
Legon Cities FC Legon Cities FC
18:00
Heart of Lions Heart of Lions
18:00
FC Samartex FC Samartex
18:00
Accra Great Olympics Accra Great Olympics
18:00
Berekum Chelsea Fc Berekum Chelsea Fc
Hırvatístan - HNL
16:00
HNK Rijeka HNK Rijeka
16:00
NK Slaven Belupo NK Slaven Belupo
18:30
GNK Dinamo Zagreb GNK Dinamo Zagreb
18:30
NK Rudes NK Rudes
Hırvatístan - Prva NL
18:30
NK Solin NK Solin
18:30
NK BSK Bijelo Brdo NK BSK Bijelo Brdo
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:00
CD Marathon San Pedro Sula CD Marathon San Pedro Sula
00:00
CD Olimpia Tegucigalpa CD Olimpia Tegucigalpa
Hong Kong, Çin - Birinci Lig
10:00
Resources Capital FC Resources Capital FC
10:00
Southern District FC Southern District FC
10:00
North District FC North District FC
10:00
Eastern SC Eastern SC
10:00
Kitchee SC Kitchee SC
10:00
Lee Man FC Lee Man FC
10:00
Hong Kong FC Hong Kong FC
10:00
Sham Shui Po Sa Sham Shui Po Sa
10:00
Hk U23 Football Team Hk U23 Football Team
10:00
Wofoo Tai Po Wofoo Tai Po
İngiltere Amator - Premier Lig 2
17:00
Tottenham Hotspur FC Tottenham Hotspur FC
17:00
Sunderland Sunderland
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 1
13:00
RC Celta de Vigo C RC Celta de Vigo C
13:00
SD Sarriana SD Sarriana
22:00
Arosa SC Arosa SC
22:00
UD Ourense UD Ourense
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 10
18:00
CD Ciudad de Lucena CD Ciudad de Lucena
18:00
AD Ceuta B AD Ceuta B
19:30
Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC
19:30
CD Pozoblanco CD Pozoblanco
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 11
13:00
Mallorca B Mallorca B
13:00
CD Manacor CD Manacor
19:30
UD Poblense UD Poblense
19:30
CF Platges de Calvia CF Platges de Calvia
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 12
13:30
Lanzarote Lanzarote
13:30
CF Panaderia Pulido CF Panaderia Pulido
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 13
12:00
Real Murcia (A) Real Murcia (A)
12:00
CF Lorca Deportiva CF Lorca Deportiva
19:30
CD Cieza CD Cieza
19:30
UD Caravaca UD Caravaca
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 14
19:00
CD Coria CD Coria
19:00
Moralo CP Moralo CP
20:00
CD Azuaga CD Azuaga
20:00
SP Villafranca SP Villafranca
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 16
18:00
CD Anguiano CD Anguiano
18:00
CD Varea CD Varea
19:00
CD Alfaro CD Alfaro
19:00
SD Oyonesa SD Oyonesa
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 17
13:00
Cuarte CD Cuarte CD
13:00
CD Caspe CD Caspe
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 18
20:00
Toledo Sad Toledo Sad
20:00
UD Socuellamos CF UD Socuellamos CF
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 2
13:00
Sporting Gijon (A) Sporting Gijon (A)
13:00
L Entregu CF L Entregu CF
18:00
CD Lealtad de Villaviciosa CD Lealtad de Villaviciosa
18:00
UC Ceares UC Ceares
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 4
12:30
CD Basconia CD Basconia
12:30
Club Portugalete Club Portugalete
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 5
13:30
CE l`Hospitalet CE l`Hospitalet
13:30
AE Prat AE Prat
20:00
UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
20:00
Badalona Badalona
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 6
20:00
FC Jove Espanol San Vicente FC Jove Espanol San Vicente
20:00
CD Utiel CD Utiel
20:00
Ontinyent Ontinyent
20:00
Atzeneta UE Atzeneta UE
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 7
13:00
CD Mostoles URJC CD Mostoles URJC
13:00
Colonia Moscardo Colonia Moscardo
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 8
18:00
Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS
18:00
Atletico Astorga Atletico Astorga
18:00
Atletico Tordesillas Atletico Tordesillas
18:00
Cultural Deportiva Leonesa B Cultural Deportiva Leonesa B
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 9
20:00
Real Jaen Real Jaen
20:00
UD Torre Del Mar UD Torre Del Mar
20:30
MALAGA B MALAGA B
20:30
UD Almeria B UD Almeria B
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
17:00
Hammarby Talang FF Hammarby Talang FF
17:00
Pitea IF Pitea IF
17:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
17:00
AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
17:00
Karlbergs BK Karlbergs BK
17:00
Assyriska FF Assyriska FF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
17:00
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
17:00
FC Arlanda FC Arlanda
İsveç - 2. Lig, Norrland
14:00
Lucksta IF Lucksta IF
14:00
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
17:00
Team TG FF Team TG FF
17:00
Skelleftea FF Skelleftea FF
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
15:00
Osterlen FF Osterlen FF
15:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
15:00
Rappe GOIF Rappe GOIF
15:00
IFK Simrishamn IFK Simrishamn
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
13:00
FC Nacka Iliria FC Nacka Iliria
13:00
Atvidabergs FF Atvidabergs FF
16:00
BK Ljungsbro BK Ljungsbro
16:00
Huddinge IF Huddinge IF
17:00
IK Sleipner IK Sleipner
17:00
Smedby AIS Smedby AIS
18:00
Syrianska FC Syrianska FC
18:00
Enskede IK Enskede IK
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
14:00
Vastra Frölunda IF Vastra Frölunda IF
14:00
Saevedalens IF Saevedalens IF
15:00
Laholms FK Laholms FK
15:00
Qviding FIF Qviding FIF
17:00
Landvetter IS Landvetter IS
17:00
BK Astrio BK Astrio
18:00
IK Tord IK Tord
18:00
Lindome GIF Lindome GIF
İsveç - Allsvenskan
15:00
Hammarby IF Hammarby IF
15:00
IK Sirius IK Sirius
17:30
Vasteras SK Vasteras SK
17:30
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
16:00
FC Rosengaard Malmo FC Rosengaard Malmo
16:00
Pitea IF DFF Pitea IF DFF
16:00
Vittsjo GIK Vittsjo GIK
16:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
16:00
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
16:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
İsveç - Superettan
14:00
Skovde AIK Skovde AIK
14:00
Osters IF Osters IF
16:00
Gefle IF Gefle IF
16:00
Örebrö SK Örebrö SK
16:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
16:00
Orgryte IS Orgryte IS
16:00
IK Oddevold IK Oddevold
16:00
Östersund FK Östersund FK
17:00
Helsingborg IF Helsingborg IF
17:00
Landskrona Bois Landskrona Bois
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
17:00
Orebro SK Soder Orebro SK Soder
17:00
Sunnana Sunnana
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
15:00
Kalmar FF Kalmar FF
15:00
Halmstads BK Halmstads BK
İsviçre - Süper Lig
17:30
Grasshoppers Club Zurich Grasshoppers Club Zurich
17:30
FC Thun FC Thun
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar
16:15
Servette FC Chenois Servette FC Chenois
16:15
FC Zurich FC Zurich
İzlanda - 1st deild
18:00
UMF Njardvik UMF Njardvik
18:00
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
İzlanda - Besta deild
20:00
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
20:00
KA Akureyri KA Akureyri
20:00
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
20:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
Japonya - Emperor Kupası
07:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
07:00
Kansai University Kansai University
07:00
Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla Morioka
07:00
Hokkaido Tokachi Sky Earth FC Hokkaido Tokachi Sky Earth FC
07:00
University of Tsukuba University of Tsukuba
07:00
Meiji University Meiji University
07:00
FC Tokushima FC Tokushima
0 : 1
J-Lease FC J-Lease FC
07:00
Kanoya Taiiku University FC Kanoya Taiiku University FC
07:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
07:00
Mitsubishi Mizushima FC Mitsubishi Mizushima FC
07:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
07:00
Kochi United SC Kochi United SC
07:00
Belugarosso Iwami Belugarosso Iwami
07:00
Vanraure Hachinohe FC Vanraure Hachinohe FC
07:00
Briobecca Urayasu Briobecca Urayasu
07:00
Arterivo Wakayama Arterivo Wakayama
07:00
Japan Soccer College Japan Soccer College
07:00
Fukui United FC Fukui United FC
07:00
Omiya Ardija Omiya Ardija
07:00
Fukushima United FC Fukushima United FC
07:00
Oyama SC Oyama SC
07:00
Veertien Mie Veertien Mie
1 : 0
FC Imabari FC Imabari
07:00
Biwako Seikei Sports Univ Biwako Seikei Sports Univ
07:00
Chukyo University Chukyo University
07:00
Gainare Tottori Gainare Tottori
07:00
FC Baleine Shimonoseki FC Baleine Shimonoseki
07:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
07:00
Saruta Kogyo SC Saruta Kogyo SC
07:00
Fukuyama City FC Fukuyama City FC
3 : 0
Okinawa SV Okinawa SV
Japonya - J.Lig 2
08:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 : 4
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
08:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
1 : 1
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
08:00
Iwaki FC Iwaki FC
1 : 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
08:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
2 : 1
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
08:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
0 : 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
08:00
Oita Trinata Oita Trinata
0 : 0
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
Japonya - J.Ligi
08:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
0 : 1
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
09:00
FC Tokyo FC Tokyo
0 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
09:00
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
1 : 1
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
09:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
10:00
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
1 : 2
Machida Zelvia Machida Zelvia
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
06:00
Nippon SSU Fields Yokohama Nippon SSU Fields Yokohama
0 : 1
AS Harima Albion AS Harima Albion
07:00
NHK Spring Yokohama FC Seagulls NHK Spring Yokohama FC Seagulls
07:00
NGU Loveledge Nagoya NGU Loveledge Nagoya
07:00
Speranza Osaka-Takatsuki Speranza Osaka-Takatsuki
0 : 1
Orca Kamogawa FC Orca Kamogawa FC
07:00
Viamaterasu Miyazaki Viamaterasu Miyazaki
0 : 1
Iga FC Kunoichi Iga FC Kunoichi
09:00
Shizuoka SSU Bonita Shizuoka SSU Bonita
09:00
Sfida Setagaya FC Sfida Setagaya FC
Kanada - Kanada Premier Lig
01:00
Vancouver Langley FC Vancouver Langley FC
01:00
Pacific FC Pacific FC
Kolombiya - Liga Femenina
22:00
CD La Equidad CD La Equidad
22:00
Alianza FC Alianza FC
23:00
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
23:00
CDP Junior FC CDP Junior FC
23:30
International FC International FC
23:30
Csdc de Pereira Csdc de Pereira
Kolombiya - Primera A, Apertura
01:00
CS Deportes Pereira CS Deportes Pereira
2 : 2
Millonarios FC Millonarios FC
03:30
CD Junior FC CD Junior FC
1 : 0
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
Kolombiya - Primera B
23:00
Deportes Quindio Deportes Quindio
23:00
Union Magdalena Union Magdalena
23:00
Llaneros FC Llaneros FC
23:00
Cucuta Deportivo FC Cucuta Deportivo FC
Kongo - Premier Lig
15:00
AS Bng AS Bng
15:00
Cara Brazzaville Cara Brazzaville
17:00
AC Leopards De Dolisie AC Leopards De Dolisie
17:00
V. Club Mokanda V. Club Mokanda
17:30
AS Otoho AS Otoho
17:30
JS Talangai JS Talangai
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
08:00
Siheung Citizen FC Siheung Citizen FC
08:00
Hwaseong FC Hwaseong FC
08:00
Busan Transportation Corporation FC Busan Transportation Corporation FC
08:00
Yangpyeong FC Yangpyeong FC
09:00
FC Mokpo FC Mokpo
1 : 1
Daejeon Korail FC Daejeon Korail FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
10:30
Daegu FC Daegu FC
1 : 2
Gangwon FC Gangwon FC
13:00
Jeju United FC Jeju United FC
13:00
Suwon FC Suwon FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
10:30
Cheongju FC Cheongju FC
1 : 0
Gyeongnam FC Gyeongnam FC
10:30
FC Anyang FC Anyang
2 : 3
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
13:00
Seongnam FC Seongnam FC
13:00
Cheonan City FC Cheonan City FC
Kosta Rika - Primera Division, Women
00:00
Ccdr Perez Zeledon Ccdr Perez Zeledon
00:00
Sporting FC Sporting FC
Kuzey Makedonya - Prva Liga
18:00
FK Vardar Üsküp FK Vardar Üsküp
18:00
FK Detonit Plackovica FK Detonit Plackovica
Letonya - 1st Ligas
15:00
Ogre United Ogre United
15:00
Valmiera FC II Valmiera FC II
15:00
SK Super Nova SK Super Nova
15:00
Jfk Ventspils Jfk Ventspils
17:00
FK Tukums 2000/Tss II FK Tukums 2000/Tss II
17:00
Riga FC II Riga FC II
19:00
Skanstes SK Skanstes SK
19:00
FK Rfs II FK Rfs II
Litvanya - 1 Lyga
14:00
FK Tauras Taurage FK Tauras Taurage
14:00
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
19:00
Hegelmann Litauen B Hegelmann Litauen B
19:00
FK Garliava FK Garliava
Litvanya - A Lyga
17:00
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
17:00
DFK Dainava Alytus DFK Dainava Alytus
19:15
FA Siauliai FA Siauliai
19:15
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
Litvanya - II Lyga
13:00
FK Suduva Marijampole B FK Suduva Marijampole B
13:00
FK Dembava FK Dembava
13:00
FK Transinvest B FK Transinvest B
13:00
FC Dziugas B FC Dziugas B
14:00
Klaipedos FSM Klaipedos FSM
14:00
FK Sveikata Kybartai FK Sveikata Kybartai
Lübnan - Premiyer Lig
16:00
Al Ansar SC Al Ansar SC
16:00
Racing Beirut Racing Beirut
16:00
Al Safa Al Safa
16:00
Nejmeh SC Nejmeh SC
16:00
Al Ahed Al Ahed
16:00
Bourj FC Bourj FC
Lüksemburg - Promotion d'Honneur
17:00
SC Bettembourg SC Bettembourg
17:00
US Rumelange US Rumelange
17:00
Grevenmacher Grevenmacher
17:00
Residence Walferdange Residence Walferdange
17:00
FC Jeunesse Canach FC Jeunesse Canach
17:00
US Hostert US Hostert
17:00
FC Etzella Ettelbruck FC Etzella Ettelbruck
17:00
FC Rodange 91 FC Rodange 91
17:00
FC Lorentzweiler FC Lorentzweiler
17:00
Alisontia Steinsel Alisontia Steinsel
17:00
FC Mamer 32 FC Mamer 32
17:00
Blo-Weiss Medernach Blo-Weiss Medernach
17:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
17:00
FC Koeppchen Wormeldange FC Koeppchen Wormeldange
17:00
Avenir Beggen Avenir Beggen
17:00
Berdenia Berbourg Berdenia Berbourg
Lüksemburg - Ulusal Lig
17:00
Swift Hesperange Swift Hesperange
17:00
FC Una Strassen FC Una Strassen
17:00
Union Titus Petange Union Titus Petange
17:00
FC Schifflingen 95 FC Schifflingen 95
17:00
FC Victoria Rosport FC Victoria Rosport
17:00
FC Marisca Mersch FC Marisca Mersch
17:00
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
17:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
17:00
FC Wiltz 71 FC Wiltz 71
17:00
F91 Dudelange F91 Dudelange
17:00
CS Fola Esch-Alzette CS Fola Esch-Alzette
17:00
FC Differdange 03 FC Differdange 03
17:00
Racing FC Union Luxembourg Racing FC Union Luxembourg
17:00
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
17:00
FC Mondercange FC Mondercange
17:00
Kaerjeng Kaerjeng
Macaristan - NB 2
18:00
Pecsi MFC Pecsi MFC
18:00
Szeged-Csanad Grosics Akademia Szeged-Csanad Grosics Akademia
18:00
Kazincbarcikai SC Kazincbarcikai SC
18:00
Budafoki Mte Budafoki Mte
18:00
Gyirmot FC Gyor Gyirmot FC Gyor
18:00
Haladas Haladas
18:00
Bvsc-Zuglo Bvsc-Zuglo
18:00
Budapest Honved FC Budapest Honved FC
18:00
Aqvital FC Csakvar Aqvital FC Csakvar
18:00
Tiszakecskei LC Tiszakecskei LC
18:00
Mosonmagyarovari TE Mosonmagyarovari TE
18:00
BFC Siofok BFC Siofok
18:30
Vasas FC Vasas FC
18:30
Soroksar SC Soroksar SC
18:30
FC Ajka FC Ajka
18:30
WKW ETO FC Gyor WKW ETO FC Gyor
Macaristan - NB I, Kadınlar
21:15
Ferencvarosi TC Ferencvarosi TC
21:15
ETO FC Gyor ETO FC Gyor
Malezya - Süper Lig
15:15
Selangor FA Selangor FA
15:15
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan FA
Mali - Ligue 1
19:30
Union Sportive Bougouba Union Sportive Bougouba
19:30
Cercle Olympique de Bamako Cercle Olympique de Bamako
19:30
Binga FC Binga FC
19:30
Usc Kita Usc Kita
19:30
Afrique Football Elite Afrique Football Elite
19:30
US Bougouni US Bougouni
19:30
Ats de Koro Ats de Koro
19:30
AS Police AS Police
21:30
Stade Malien De Bamako Stade Malien De Bamako
21:30
AS Korofina AS Korofina
Meksika - Liga Premier Serie A
05:00
Los Cabos United Los Cabos United
05:00
Tampico Madero FC Tampico Madero FC
Mısır - Premier Lig
16:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
16:00
Ismaily Sc Ismaily Sc
19:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
19:00
Baladiyyat Al Mehalla Baladiyyat Al Mehalla
19:00
Future FC Future FC
19:00
Al-Masry Al-Masry
Nijerya - Premier League
16:00
Plateau United Plateau United
16:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
17:00
Gombe United FC Gombe United FC
17:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
18:00
Shooting Stars Shooting Stars
18:00
Enugu Rangers International FC Enugu Rangers International FC
18:00
Kwara United Kwara United
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:00
Plateau United Plateau United
18:00
Remo Stars Remo Stars
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Enyimba Enyimba
18:00
Bayelsa United FC Bayelsa United FC
18:00
Niger Tornadoes FC Niger Tornadoes FC
18:00
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Katsina United FC Katsina United FC
18:00
Kano Pillars FC Kano Pillars FC
18:00
Doma United FC Doma United FC
18:00
Kwara United Kwara United
18:00
Remo Stars Remo Stars
18:00
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Enugu Rangers International FC Enugu Rangers International FC
18:00
Bayelsa United FC Bayelsa United FC
18:00
Heartland FC Owerri Heartland FC Owerri
18:00
Gombe United FC Gombe United FC
18:00
Katsina United FC Katsina United FC
18:00
Shooting Stars Shooting Stars
18:00
Rivers United FC Rivers United FC
18:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:15
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
18:15
Enyimba Enyimba
Norveç - 1. Division
15:30
Valerenga IF Valerenga IF
15:30
Levanger FK Levanger FK
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
14:00
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
14:00
Viking FK Viking FK
14:00
Hoenefoss BK Hoenefoss BK
14:00
Avaldsnes IL Avaldsnes IL
15:00
FK Fyllingsdalen FK Fyllingsdalen
15:00
KIL/Hemne Fotball KIL/Hemne Fotball
16:00
Oevrevoll Hosle IL Oevrevoll Hosle IL
16:00
FK Fortuna Alesund FK Fortuna Alesund
Norveç - 2. Lig Grup 1
18:00
Sotra SK Sotra SK
18:00
FK Arendal FK Arendal
Norveç - 2. Lig Grup 2
15:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
15:00
Stjordals-Blink Stjordals-Blink
16:00
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
16:00
Strommen Strommen
18:30
IK Junkeren IK Junkeren
18:30
Follo Follo
Norveç - 3. Küme Grup 4
14:00
Lillestrom (A) Lillestrom (A)
14:00
Surnadal Surnadal
17:00
Stromsgodset 2 Stromsgodset 2
17:00
Nardo FK Nardo FK
17:30
Mosjoen IL Mosjoen IL
17:30
Orkla Orkla
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
SK Traeff SK Traeff
15:00
Skjetten Skjetten
16:00
Lorenskog Lorenskog
16:00
Skedsmo Skedsmo
Norveç - 3. Küme Grup 6
15:00
Innstrandens IL Innstrandens IL
15:00
Kongsvinger IL Fotball 2 Kongsvinger IL Fotball 2
17:00
Fredrikstad (A) Fredrikstad (A)
17:00
IL Ulfstind IL Ulfstind
17:15
BODO/GLIMT 2 BODO/GLIMT 2
17:15
Skjervoey Skjervoey
Norveç - Eliteserien
18:00
FK Haugesund FK Haugesund
18:00
Sandefjord Fotball Sandefjord Fotball
18:00
Odds BK Odds BK
18:00
Lillestrom SK Lillestrom SK
18:00
Rosenborg BK Rosenborg BK
18:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
18:00
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
18:00
Stromsgodset Stromsgodset
18:00
Viking FK Viking FK
18:00
Hamarkameratene Hamarkameratene
20:15
SK Brann SK Brann
20:15
Molde FK Molde FK
Özbekistan - PFL
17:00
Neftchi Fargona Neftchi Fargona
17:00
FK Agmk FK Agmk
17:30
PFC Sogdiana PFC Sogdiana
17:30
FC Bunyodkor FC Bunyodkor
Panama - Liga Panamena de Futbol, Açılış
04:00
Potros del Este Potros del Este
04:00
CD Plaza Amador CD Plaza Amador
Paraguay - 2.Lig
17:00
Martin Ledesma Martin Ledesma
17:00
CA Tembetary CA Tembetary
17:00
Guairena FC Guairena FC
17:00
12 de Junio de Villa Hayes 12 de Junio de Villa Hayes
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:00
Tacuary Asuncion Tacuary Asuncion
1 : 3
Cerro Porteno Cerro Porteno
00:00
Nacional Asuncion Nacional Asuncion
3 : 0
Sol De America Sol De America
02:30
Club Guarani Club Guarani
0 : 1
Sportiva Luqueno Sportiva Luqueno
21:30
Sportivo Ameliano Sportivo Ameliano
21:30
Libertad Asuncion Libertad Asuncion
Peru - Liga 1
22:30
Alianza Atletico Alianza Atletico
22:30
Carlos Mannucci Carlos Mannucci
23:00
Sport Boys Sport Boys
23:00
Asociacion Deportiva Tarma Asociacion Deportiva Tarma
Peru - Liga Femenina
23:30
Defensores Del Ilucan Defensores Del Ilucan
23:30
Universidad San Antonio Abad Universidad San Antonio Abad
Peru - Segunda Division
23:30
CC Deportivo Municipal CC Deportivo Municipal
23:30
Em Deportivo Binacional Em Deportivo Binacional
Polonya - CLJ
11:30
Arka Gdynia Arka Gdynia
11:30
Gornik Zabrze Gornik Zabrze
13:00
Lech Poznan Lech Poznan
13:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
14:00
Zaglebie Lubin Zaglebie Lubin
14:00
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
16:30
MKS Korona Kielce MKS Korona Kielce
16:30
Legia Warszawa Legia Warszawa
17:00
Bialystok Bialystok
17:00
Warta Poznan Warta Poznan
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar
13:00
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
13:00
Pogon Tczew Pogon Tczew
14:00
KKP Stomilanki Olsztyn KKP Stomilanki Olsztyn
14:00
AZS UJ Krakow AZS UJ Krakow
16:30
Czarni Sosnowiec Czarni Sosnowiec
16:30
Aplg Gdansk Aplg Gdansk
16:30
GKS Katowice GKS Katowice
16:30
WKS Slask Wroclaw WKS Slask Wroclaw
Polonya - I Ligi
16:00
Odra Opole Odra Opole
16:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
16:00
Wisla Plock Wisla Plock
16:00
CWKS Resovia CWKS Resovia
16:00
Motor Lublin Motor Lublin
16:00
Podbeskidzie Bielsko Biala Podbeskidzie Bielsko Biala
16:00
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
16:00
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
16:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
16:00
KS Lechia Gdansk KS Lechia Gdansk
16:00
MKS Arka Gdynia MKS Arka Gdynia
16:00
GKS Katowice GKS Katowice
16:00
Wisla Krakow Wisla Krakow
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16:00
GKS Tychy GKS Tychy
16:00
Gornik Leczna Gornik Leczna
16:00
Stal Rzeszow Stal Rzeszow
16:00
Polonia Varşova Polonia Varşova
Polonya - III Liga, Grup 2
17:00
OKS Swit Skolwin Szczecin OKS Swit Skolwin Szczecin
17:00
Zawisza Bydgoszcz Zawisza Bydgoszcz
Polonya - III Liga, Grup 3
18:00
MKS Kluczbork MKS Kluczbork
18:00
LZS Starowice LZS Starowice
18:00
KS Stilon Gorzow Wlkp KS Stilon Gorzow Wlkp
18:00
KS Gornik Polkowice KS Gornik Polkowice
19:00
Sleza Wroclaw Sleza Wroclaw
19:00
Odra Bytom Odrzanski Odra Bytom Odrzanski
19:00
KS Lechia Zielona Gora KS Lechia Zielona Gora
19:00
Slask II Wroclaw Slask II Wroclaw
Polonya - III Liga, Grup 4
18:00
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
18:00
Wieczysta Krakow Wieczysta Krakow
Romanya - Superliga
20:00
CS Universitatea Craiova 1948 CS Universitatea Craiova 1948
20:00
U. Cluj U. Cluj
Senegal - Premier Lig
20:00
Dakar Sacre Coeur Dakar Sacre Coeur
20:00
Diambars FC Diambars FC
20:00
Jamono Fatick Jamono Fatick
20:00
Casa Sport Casa Sport
20:00
Generation Foot Generation Foot
20:00
Teungueth FC Teungueth FC
20:00
Guediawaye FC Guediawaye FC
20:00
US Goree US Goree
20:00
Stade de Mbour Stade de Mbour
20:00
AS Pikine AS Pikine
20:00
US Ouakam US Ouakam
20:00
ASC Jaraaf ASC Jaraaf
20:00
ASC Linguere ASC Linguere
20:00
Sonacos Sonacos
Şili - Premier Lig
00:30
CD Universidad Catolica CD Universidad Catolica
4 : 1
CD Cobreloa Calama CD Cobreloa Calama
03:00
O´higgins O´higgins
2 : 2
Cobresal Cobresal
22:00
Deportes Copiapo Deportes Copiapo
22:00
Audax Italiano Audax Italiano
Şili - Primera B
19:30
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
19:30
Antofagasta Antofagasta
19:30
Deportes Recoleta Deportes Recoleta
19:30
Club de Deportes Temuco SADP Club de Deportes Temuco SADP
22:00
Curico Unido Curico Unido
22:00
Santiago Morning Santiago Morning
Şili - Primera Division, Women
17:30
Universidad Catolica Universidad Catolica
17:30
Deportes Iquique Deportes Iquique
18:00
Cobresal Cobresal
18:00
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
19:00
Colo Colo Colo Colo
19:00
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
Şili - Segunda Division
00:30
Deportes Linares Deportes Linares
:
CD Trasandino de Los Andes CD Trasandino de Los Andes
03:00
CD Concon National FC CD Concon National FC
03:00
Arturo Fernandez Vial Arturo Fernandez Vial
19:30
Dep. Concepcion Dep. Concepcion
19:30
San Antonio Unido San Antonio Unido
22:00
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
22:00
General Velasquez General Velasquez
22:00
Real San Joaquin Real San Joaquin
22:00
Provincial Osorno Provincial Osorno
Singapur - Premier Lig
13:00
Tanjong Pagar United FC Tanjong Pagar United FC
13:00
Hougang United FC Hougang United FC
Sırbistan - Prva Liga
18:00
Gfk Dubocica Gfk Dubocica
18:00
FK Metalac Gornji Milanovac FK Metalac Gornji Milanovac
18:00
FK Mladost Gat FK Mladost Gat
18:00
Novi Sad Novi Sad
18:00
OFK Vrsac OFK Vrsac
18:00
FK Kolubara Lazarevac FK Kolubara Lazarevac
18:00
FK Sloboda Uzice FK Sloboda Uzice
18:00
FK Radnicki Beograd FK Radnicki Beograd
Slovakya - 3. Liga, Batı
18:00
TJ Druzstevnik Velke Ludince TJ Druzstevnik Velke Ludince
18:00
FK Podkonice FK Podkonice
18:00
SKF Sered SKF Sered
18:00
TJ Jednota Banova TJ Jednota Banova
18:00
FK Belusa FK Belusa
18:00
MSK Fomat Martin MSK Fomat Martin
Slovakya - 3. Liga, Doğu
18:00
FC Rimavska Sobota FC Rimavska Sobota
18:00
Slavia Tu Kosice Slavia Tu Kosice
18:00
TJ Tatran Oravske Vesele TJ Tatran Oravske Vesele
18:00
MSK Novohrad Lucenec MSK Novohrad Lucenec
18:00
MFK Snina MFK Snina
18:00
1.FK Svidnik 1.FK Svidnik
18:00
MSK Spisske Podhradie MSK Spisske Podhradie
18:00
MSK Tesla Stropkov MSK Tesla Stropkov
Slovenya - PrvaLiga
18:00
NK Radomlje NK Radomlje
18:00
Nafta 1903 Lendava Nafta 1903 Lendava
Tayland - Thai League 1
14:00
Chonburi FC Chonburi FC
14:00
Trat FC Trat FC
14:00
Sukhothai FC Sukhothai FC
14:00
Lamphun Warrior Lamphun Warrior
14:00
Chiangrai United Chiangrai United
14:00
Muan Thong United Muan Thong United
14:00
Ratchaburi FC Ratchaburi FC
14:00
Prachuap FC Prachuap FC
14:00
Bg Pathum United FC Bg Pathum United FC
14:00
Police Tero FC Police Tero FC
14:00
Port FC Port FC
14:00
Nakhon Pathom United FC Nakhon Pathom United FC
14:00
Buriram United FC Buriram United FC
14:00
Khon Kaen United FC Khon Kaen United FC
14:00
Bangkok United FC Bangkok United FC
14:00
Uthai Thani FC Uthai Thani FC
Tayvan - Taiwan Futbol Premier Lig
10:30
Tatung FC Tatung FC
10:30
Tainan City FC Tainan City FC
10:30
Taichung Futuro FC Taichung Futuro FC
10:30
Vikings Playone FC Vikings Playone FC
13:30
Ming Chuan University Ming Chuan University
13:30
Taiwan Power Company Taiwan Power Company
13:30
Hang Yuen Hang Yuen
13:30
AC Taipei AC Taipei
Tunus - Lig 1
17:30
AS Marsa AS Marsa
17:30
Olypique De Beja Olypique De Beja
17:30
Us Ben Guerdane Us Ben Guerdane
17:30
Es Metlaoui Es Metlaoui
17:30
EGS Gafsa EGS Gafsa
17:30
Us Tataouine Us Tataouine
17:30
As Soliman As Soliman
17:30
CA Bizertin CA Bizertin
19:30
Us Monastir Us Monastir
19:30
Club Sportif Sfaxien Club Sportif Sfaxien
Tunus - Ligue 2
17:30
AS Ariana AS Ariana
17:30
Sporting Ben Arous Sporting Ben Arous
17:30
Club S Hammam-Lif Club S Hammam-Lif
17:30
Croissant Sportif de Msaken Croissant Sportif de Msaken
17:30
ES Hammam Sousse ES Hammam Sousse
17:30
Js Omrane Js Omrane
17:30
Kalaa Sport Kalaa Sport
17:30
AS Oued Ellil AS Oued Ellil
17:30
Jendouba Sport Jendouba Sport
17:30
JS Kairouanaise JS Kairouanaise
17:30
CS Tabarka CS Tabarka
17:30
CS Korba CS Korba
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası
18:00
Avusturya Avusturya
18:00
Danimarka Danimarka
18:00
Galler Galler
18:00
Hırvatístan Hırvatístan
20:30
Ukrayna Ukrayna
20:30
Kıbrıs Rum Kesimi Kıbrıs Rum Kesimi
20:30
Çek Cumhuriyeti Çek Cumhuriyeti
20:30
Sırbistan Sırbistan
Uruguay - 2.Lig
02:45
Albion FC Albion FC
02:45
Colon FC Colon FC
16:00
Montevideo City Torque Montevideo City Torque
16:00
Institucion Atletica Sud America Institucion Atletica Sud America
21:00
Plaza Colonia Plaza Colonia
21:00
Cooper Cooper
21:30
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
21:30
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
Uruguay - Premier Lig
00:00
Club Nacional de Football Club Nacional de Football
1 : 0
Danubio Danubio
18:30
CA Cerro CA Cerro
18:30
CA River Plate (Uru) CA River Plate (Uru)
21:00
Defensor Sporting Defensor Sporting
21:00
Cerro Largo FC Cerro Largo FC
23:30
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado
23:30
CA Fenix Montevideo CA Fenix Montevideo
Venezuela - Premier Lig
00:30
Inter de Barinas Inter de Barinas
:
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
03:00
UCV FC UCV FC
0 : 2
Deportivo La Guaira Deportivo La Guaira
Vietnam - V-Ligi
13:00
Song Lam Nghe An Song Lam Nghe An
13:00
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
14:00
Sanna Khanh Hoa Bvn Sanna Khanh Hoa Bvn
14:00
Binh Dinh FC Binh Dinh FC
14:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa Clb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00
Nam Dinh FC Nam Dinh FC
15:15
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
15:15
Viettel Fc Viettel Fc
15:15
Hai Phong FC Hai Phong FC
15:15
Hong Linh Ha Tinh FC Hong Linh Ha Tinh FC
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
05:00
Napier City Rovers AFC Napier City Rovers AFC
2 : 2
Western Suburbs FC Western Suburbs FC
Yunanistan - Süper Lig 2
17:30
APO Levadeiakos FC APO Levadeiakos FC
17:30
AEK Athens B AEK Athens B
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar
12:30
OFI OFI
12:30
AE Larissa AE Larissa
13:00
Sirina Grevenon Sirina Grevenon
13:00
AEK Athens AEK Athens
17:00
Panathinaikos Panathinaikos
17:00
Trikala 2011 Trikala 2011
17:00
Gpo Kastorias Gpo Kastorias
17:00
Volos 2004 Volos 2004
Yunanistan - U19 Süper Ligi
11:00
Volos NPS Volos NPS
11:00
OFI OFI
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
Green Buffaloes Green Buffaloes
16:00
Forest Rangers Forest Rangers
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Caps United FC Caps United FC
16:00
Simba Bhora FC Simba Bhora FC
16:00
Arenel Movers FC Arenel Movers FC
16:00
Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC
16:00
FC Platinum FC Platinum
16:00
Dynamos Harare FC Dynamos Harare FC
16:00
Manica Diamonds FC Manica Diamonds FC
16:00
Hwange Colliery FC Hwange Colliery FC
16:00
Greenfuel FC Greenfuel FC
16:00
Highlanders FC Highlanders FC

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 37 64 99
2 Fenerbahçe 37 62 96
3 Trabzonspor 37 17 64
4 Rams Başakşehir 37 10 58
5 Beşiktaş 37 6 56
6 EMS Yapı Sivasspor 38 -7 54
7 Kasımpaşa 37 -4 53
8 Corendon Alanyaspor 38 3 52
Detaylı Puan Durumu