izmir escort

Yaylalarda kaçak yapılaşmaya izin yok! « Burası Holaysa

31 Ocak 2023 - 10:36
?>

Yaylalarda kaçak yapılaşmaya izin yok!

Yaylalarda kaçak yapılaşmaya izin yok!
Son Güncelleme :

01 Aralık 2016 - 16:10

52 views

Mahalle muhtarları ile bir araya gelerek bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştiren Belediye başkanları, bu konuda taviz verilmeyeceğini söylediler…

06 Mart 2016 Pazar 13:26
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu’nun verdiği talimatı ile Trabzon Valiliğinde gerçekleşen toplantı sonrası “Yaylarda kaçak yapılanma” konusunda muhtarlara bilgiler veren Maçka belediye Başkanı Koçhan, bundan sonra yaylalarda kesinlikle kaçak yapılara müsaade edilmeyeceğini ifade etti.
Başkan Koçhan, “Bir ay kadar önce Trabzon Valiliğimizde Sayın Bakanımız Süleyman Soylu’nun da katıldığı toplantıda özellikle Çaykara ve Maçka’yı ilgilendiren bir toplantı yaptık.

Yaylada ki kaçak yapılaşma ile ilgili en çok yaylası olan Maçka ve Çaykara’yı bu konu yakından ilgilendiriyor. Çok net söylüyorum. Nisan ayı ile birlikte yayla sezonu başladığında temel atanlara lütfen müdahale edin. Hiç tereddütsüz söylüyorum. Yıkacağız. Size yazılı olarak da verdiğimiz kağıtlarda belirtildiği üzere muhtarların yayla ve kışlakların korunması ile ilgili görevlidir.
Bu yüzden kaçak evlere kesinlikle müsaade etmemenizi sizlerden rica ediyorum” dedi. Başkan Koçhan, konuşmasının ardından yapılan faaliyet ve yapılacak projeler hakkında mahalle muhtarlarına bilgiler aktardıktan sonra toplantı sona erdi.

www.yesilalankoyu.net