Rıza Avni Sevinç Vefat Etti… « Burası Holaysa

4 Aralık 2022 - 13:40
?>

Rıza Avni Sevinç Vefat Etti…

Rıza Avni Sevinç Vefat Etti…
Son Güncelleme :

01 Aralık 2016 - 16:16

43 views

Köyümüz eşrafından merhum H.Mahmut Sevinç’in oğlu Rıza Sevinç geçirdiği kalp krizi sonucunda vefat etti…

10 Mart 2016 Perşembe 20:31
Rıza Avni Sevinç;sağlık kontrolü için gittiği Ankara –Gölbaşı’nda ki evinde bu akşam saatlerinde 10-03-2016 Perşembe günü, geçirmiş olduğu kalp krizi sonucunda hakkın rahmetine kavuşmuş olduğu söylenmesine rağmen,zehirlenmiş olabileceği üzerinde de duruluyor…

Edinilen bilgilere göre, Çaykara Yeşialalan Mahallesinden eşi ile birlikte yaşayan Riza Avni Sevinç, kısa süreliğine sağlık kontrolu için Ankara Gölbaşı ilçesine gitti. Burada 1 gece kendi evinde kalan Sevinç, ikinci günde Çaykara Yeşilalan Mahallesinden eşi tarafından sürekli aranmasına rağmen telefonlara cevap vermedi. Haber verilmesi üzerine olayın olduğu eve giden yakınları kapının kılıtlı olduğunu anlayınca eve çağrılan çilingir´in kapıyı açıp içeri girdiklerinde Riza Avni Sevinç´in koltuk üzerinde ölmüş bedeniyle karşılaştılar. İlgililere haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısının ilk incelemenin ardından otopsi için Sevinç, Ankara Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Evine ilk olarak giren yakınlarının ifadesine göre evin içinde yoğun olarak gaz kokusunun olduğu ifade edildi. Riza Avni Sevinç´in sızan gazdan zehirlenme sonucu öldüğü tahmin ediliyor.

Cenazesi Ankara’dan 11-03 2016 Cuma günü köyümüze getirilerek 12-03-2016 Cumartesi günü saat 13:00 de Kestanelik sokakta ki baba evinin yanında ki aile kabristanlığına defnedilecektir..

www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak merhum Rıza Sevinç’e Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı,sabır diliyoruz..

Not:Cenaze tarihi ve saati ayrıca duyurulacaktır…

İrtibat:Hasan Sevinç(kardeşi):0505 348 58 77

www.yesilalankoyu.net

Okunma: 1723