Mahmut Yıldırım Uçuruma Yuvarlandı… « Burası Holaysa

3 Aralık 2022 - 03:00
?>

Mahmut Yıldırım Uçuruma Yuvarlandı…

Mahmut Yıldırım Uçuruma Yuvarlandı…
Son Güncelleme :

01 Aralık 2016 - 15:29

35 views

Köyümüz Kestanelik sokak sakinlerinden Mevlüt Yıldırım’ın oğlu Mahmut Yıldırım(sunnetçi) uçuruma yuvarlandı…

14 Şubat 2016 Pazar 18:40
Bu gün saat 15.00 sıralarında Mahmut Yıldırım’a ait 61 EN 894 plakalı aracıyla Yeşilalan mahallesinden Çaykara ilçesine direksiyon hakimiyetini kaybederek kale yolunda uçuruma yuvarlandı.
Yaklaşık 75 metre sürüklenen araçtan yaralı kurtulan Mahmut Yıldırım ambulansla Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.
Kendine ait aracıyla Yeşilalan Mahallesinden Çaykara’ya inerken kale yolunda direksiyon hakimiyetini kaybeden Mahmut Yıldırım aracın içinde yuvarlanmaya başladı. Yaklaşık 30 metre gittikten sonra ağaca çarpan aracın kapısının açılmasıyla dışarı fırladı. Araç ise yaklaşık 75 metre yuvarlanarak Baltacılı deresi üzerinde durdu.
Kendi imkanlarıyla yola çıkan Mahmut Yıldırım Yaklaşık 300 metre Çaykara’ya doğru koşarak gittikten sonra Muammer Yılmaz’la karşılaştı. Kaza yaptığını söyleyen Mahmut Yıldırım başından darbeler aldı. Olay yerine ambulans çağrılmasıyla Of devlet Hastanesine sevk edildi. Burada yapılan ilk müdahalesinin ardından Mahmut Yıldırım Trabzon Numune ve Eğitim hastanesine sevk edildi.
Olay yerine gelen Jandarma ekipleri inceleme başlattı. Alınan ilk bilgilere göre Mahmut Yıldırım’ın şuurunun yerinde olduğu öğrenilirken tedavi altına alınmak üzere Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.

www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak Mahmut Yıldırım ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz..

www.yesilalankoyu.net