Evliliğe İlk Adımı Attılar.. « Burası Holaysa

3 Aralık 2022 - 02:59
?>

Evliliğe İlk Adımı Attılar..

Evliliğe İlk Adımı Attılar..
Son Güncelleme :

01 Aralık 2016 - 18:16

44 views

Köyümüz eşrafından H.Mehmet ve H.Hatice Kanık’ın oğlu Fatih Kanık ile aslen Trabzonlu olup Bursa’da ikamet eden Musa ve Nurhadiye Sezgin’in biricik kızları Sıdıka Sezgin dün gece yapılan nişan töreni ile evliliğe ilk adımı attılar..

11 Nisan 2016 Pazartesi 19:50
Yıllarca Bursa’da ikamet eden köyümüz Yayla sokak eşrafından Bursa merkez Osmangazi Merinos camii imam hatibi H.Mehmet Kanık’ın oğlu Fatih Kanık ile Yine Bursa’da ikamet eden aslen Trabzonlu olan Musa Sezgin’in kızı Sıdıka Sezgin aileler arasında yapılan sade bir nişan töreni ile hayatlarını birleştirme yolunda ilk engeli aştılar.

Merinos camii imam hatibi H.Mehmet Kanık’tan aldığımız bilgiye göre düğün Hac sezonu hac kafilesinde görevli olan H.Mehmet Kanık’ın hac dönüşünden sonra aileler arasında belirlenecek bir tarihte yapılacağını söyledi..

Bizlerde www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak genç nişanlıların hayatlarını birleştirme yolunda attıkları bu adımın mutlu bir düğünle tamamlanarak hayırlı bir yuva kurmaları ve ömür boyu bir yastıkta hayatlarını ikame etmeleri dileklerimizle,şimdiden mutluluklar diliyoruz…


www.yesilalankoyu.net
Okunma: 2199