izmir escort

Zekeriya Yılmaz ölü olarak bulundu.. « Burası Holaysa

9 Şubat 2023 - 11:13
?>

Zekeriya Yılmaz ölü olarak bulundu..

Zekeriya Yılmaz ölü olarak bulundu..
Son Güncelleme :

30 Kasım 2016 - 15:16

79 views

Yeşilalan mahallesi Tufa Yaylasından 17 Ağustos 2014 Pazar günü yaprak yapmak için evden ayrılan Zekeriya Yılmaz ölü olarak bulundu…

31 Ekim 2014 Cuma 09:23

Köyümüz Yayla sokak sakinlerinden Zekeriya Yılmaz 17 Ağustos 2014 Pazar günü “ormana yaprak yapmaya gidiyorum”diyerek ayrılmıştı.Daha sonra kaybolduğu anlaşılan Zekeriya Yılmaz Çaykara Jandarma komutanlığına bağlı askerler,AKUT  ekipleri,Trabzon Afet Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ve  Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri (UMKE) ekipleri de katılmış yaklaşık 1 ay süren yoğun arama çalışmaları sonuç vermemişti.
113

Çaykara İlçesi Baltacılı Mahallesi eski muhtarı Hüseyin Şahin ile köy halkından Yakup Şahin, Belekaniyo Mezrasında dün kayıp olan öküzü bulmak için arama çalışmalarına başladı. Gececin geç vakitlerine kadar arama çalışmaları sürerken, kayıp hayvan bulunmadı.
46
Bu arada aramalar sürdürülürken kılıç kaban mevki eski yayla yolu üzerinde bulunan Kılıçlara ait komun arkasında ki derenin içinde cesti iki taşş arasında sıkışmış olarak bulunan Zekeriya Yılmaz’ın cesti üzerinden suyun aktığı cesedin bütünlüğünün bozulmadığı gelen bilgiler arasında..
210
Eski Muhtar Hüseyin Şahin ile köylü Yakup Şahin, sabahın ilk ışıklarıyla 76 gün önce kayıp olan Zekeriya Yılmaz’ın cansız bedeniyle karşılaştılar. Olaydan haberdar edilen Yeşilalan Mahallesi Muhtarı Yusuf Yılmaz, başta jandarma olmak üzere ilgili birimleri haberdar etti.

38

Zekeriya Yılmaz’ın naaşının kaldırılması için Çaykara Cumhuriyet savcısının beklendiği,savcının gelişinden sonra cenazesi kaldırılacaktır.

Cenaze tarihi ve saati ayrıca duyurulacaktır…
www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak Zekeriya Yılmaz’a Allah’tan rahmet diliyoruz.Bulunması ile köyümüz insanlarının üzerindeki ağır stresin hafiflediğini düşünüyoruz..

Not:Saat 11:30 itibarı ile Zekeriya Yılmaz’ın naaşı Trabzon adlı tıba kaldırılmak üzere yola çıkarıldı…

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Zekeriya, Yılmaz, ölü, Olarak, Bulundu, çaykara, Yeşilalan, Baltacılı

Okunma: 12790