izmir escort

Mutluluğa ilk adımı attılar… « Burası Holaysa

31 Ocak 2023 - 09:37
?>

Mutluluğa ilk adımı attılar…

Mutluluğa ilk adımı attılar…
Son Güncelleme :

30 Kasım 2016 - 20:59

80 views

Köyümüz eşrafından Nemarina camii imam hatibi İshak Okutan’ın oğlu Bilal Okutan ile Maçka eşrafından Sezgin Öztürk’ün kızı Gonca Öztürk kuracakları yuvanın ilk temelini attılar…

07 Şubat 2015 Cumartesi 21:42

Dün gece Trabzon Ayasfya’da ki kız evinde yapılan nişan törenine ,iki tarafın aile yakınları katıldı.Nuray ve Sezgin Öztürk’ün biricik kızları Müzik öğretmeni Gonca Öztürk ile Fatma ve İshak Okutan’ın biricik oğulları bilgisayar öğretmeni Bilal Okutan’ın yüzük takma töreni kızın Trabzon Ayasofya’da ki evinde yapıldı.

Kızın yakınları ve oğlanın yakınlarının katıldığı nişan töreni Nihat Adıgüzel’in evliliğin kutsallığını anlatan konuşması ile başladı.

Tatlı ve içecek ikramından sonra Fuat adıgüzel iki gencin evliliğe ilk adımlarını simgeleyen yüzüklerini taktı.Ardından İshak Okutan’ın kuranı kerim okumasının ardından Yusuf Sevinç’in yaptığı dua ve resim çektirmenin ardından Nişan töreni sona erdi.

Www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak mutluluğa ilk adımı atan gençlerimizin kuracakları yuvanın daim ve mutluluklarla dolu olmasını diliyor,yüce mevladan tamamına erdirmesini diliyoruz…
www.yesilalankoyu.net

Okunma: 11321