Hatice Usta Son Yolculuğuna Uğurlandı.. « Burası Holaysa

4 Aralık 2022 - 09:15
?>

Hatice Usta Son Yolculuğuna Uğurlandı..

Hatice Usta Son Yolculuğuna Uğurlandı..
Son Güncelleme :

30 Kasım 2016 - 11:07

48 views

Önceki gün öğle saatlerinde Trabzon Kanuni ve Araştırma hastanesinde hayata gözlerini yuman Hatice Usta dün kalabalık bir topluluk tarafından son yolculuğuna uğurlandı..

07 Ekim 2014 Salı 21:48

Pazar günü saat 11:20 de tedavi gördüğü hastanede hayata gözlerini yuman Hatice Usta dün toprağa verildi..Cenazesi dün sabah vefat ettiği hastanede hazırlanan Büyükşehir belediyesine ait cenaze aracı ile saat 09:da hastaneden alınarak köydeki evine getirilen Hatice Usta burada hocanın okuduğu kuranı kerim ve yaptığı duaların ardından helalık alınarak defnedileceği Nemarina camii’nin yanındaki aile mezarlığının yanında cenaze namazının kılınacağı yere getirildi.

Cenazeye Çaykara Belediye Başkanı,mülki amir,esnaf,vatandaşların yanında çevre il,ilçe ve mahallelerden kalabalık bir topluluk katıldı.Cenaze namazı öncesi duaları Nemarina camii imamı İshak Okutan yaptı.Helallaşma ve namaz öncesi duaları merkez camii imam hatibi Muhammet Baltacıoğlu yaptı.

Saat 14:00 de Nemarina camii imam hatibi İshak Okutan’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından kuranı kerim ve dualar eşliğinde Hatice Usta toprağa verildi..Defin işleminin ardından İshak Okutan hocanın telkın duası ile cenaze töreni tamamlandı..

www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyoruz.

 dsc0060320_10

www.yesilalankoyu.net

 

Anahtar Kelimeler: Hatice, Usta, Son, Yolculuğuna, Uğurlandı, Yeşilalan, çaykara

Okunma: 9043