Hastalarımızın son durumları… « Burası Holaysa

9 Ağustos 2022 - 19:06

Hastalarımızın son durumları…

Hastalarımızın son durumları…
Son Güncelleme :

30 Kasım 2016 - 18:21

Köyümüz halkından olup çeşitli hastanelerde tedavi gören hastalarımızın son durumlarını sizler için araştırdık..

20 Aralık 2014 Cumartesi 17:49

Meva(Ayşe)Şahmahmutoğlu:Yayla sokakta ikamet eden Abdülkadir Şahmahmutoğlu’nun eşi Meva(Ayşe)Şahmahmutoğlu Trabzon Kaşüstü Kanuni ve Araştırma hastanesi 5.kat 3 nolu odada Şeker hastalığına bağlı rahatsızlıktan tedavi görmekte olup her geçen gün daha iyi bir görüntü sergilemektedir..

Ayşe Şahin:Köyümüz Yayla sokakta ikamet eden H.Rasim Şahin’in eşi Ayşe Şahin Trabzon Kaşüstü Kanuni ve araştırma hastanesi 6.kat özel odada tedavi edilmekte plup hastalığına kesin teşhis konulamamıştır..

Resmigül Baltacı:Kestanelik sokakta ikamet eden köyümüz sakinlerinden Osman Baltacı’nın eşi Resmigül Baltacı Rize Devlet hastanesinde tedavi görürken ambulansla İstabula sevk edilerek tedavisine orada devam edilmektedir..

Muhammet Bektaş:Köyümüz kestanelik sokakta ikamet eden akçiğerlerinden rahatsız olan Muhammet Bektaş hastanedeki tedavisi tamamlanmış,periyotik olarak kemoterapi tedavisi almaktadır..

Hasan Yeşilyurt :Köyümüz Dereli Sokakta ikamet eden Hasan Yeşilyurt uzun süre akçiğer rahatsızlığından tedavi gördükten sonra kemoterapi tedavisine geçilmiş,dün fenalaşarak K.T.Ü tıp fakültesi yoğun bakım ünitesine kaldırılmış olup durumu ciddiyetini koruyor..

Havva Tosun:Köyümüz merkez sokakta(kangeli)ta ikamet eden merhum Yakup Tosun’un eşi Havva Tosun İstanbul’da özel hastanede akçiğer ve kalp yetmezliğine bağlı olarak yoğun bakım ünitesinde ki tedavisi sürdürülmektedir..

Mehmet Yıldız:Köyümüz Kestanelik sokakta(asimato)ikamet eden Mehmet Yıldız(molla)yaklaşık 3 aydan beri Trabzon Fatih Hatanesi yoğun bakım ünitesinde ki tedavisine devam edilmektedir..

www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak tüm hastalarımıza Allah’tan acil şifalar,ailelerine ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..

www.yesilalankoyu.net