H.Resmigül Baltacı toprağa verildi.. « Burası Holaysa

27 Mayıs 2022 - 16:34

H.Resmigül Baltacı toprağa verildi..

H.Resmigül Baltacı toprağa verildi..
Son Güncelleme :

30 Kasım 2016 - 18:38

Dün sabah saatlerinde İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede hayata veda eden Resmigül Baltacı bugün kalabalık bir topluluk tarafından son yolculuğuna uğurlandı…

03 Ocak 2015 Cumartesi 02:54
Cenazesi dün akşam 18:00 de uçakla Trabzona oradan cenaze aracı ile Çaykara Baltacılı mahallesinde ki evine getirilen Resmigül Baltacı bugün saat 13:00 de asimato mevkisindeki aile karistanlığına defnedildi.Cenaze törenine Trabzon büyük şehir belediye başkanı Orhan gümrükçüoğlu,TİSKİ müdürü Recep köksal Osman Baltacı’nın belediyede ki mesai arkadaşları çevre il,ilçe ve mahallelerden gelen vatandaşlarımız katıldı.

Evinden alınan cenaze defnedileceği alana getirildi.Burada Muhammet Baltacıoğlu’nun yaptığı duaların ardından emekli imam hatiplerden H.İsmet Baltacı cenaze namazını kıldırdı.

Cenaze namazının ardından Resmi gül Baltacı aynı yerdeki ebedi istirahatgahına kuranı kerim ve dualar eşliğinde defnedildi.

Sisli bir havada yakınlarının gözyaşları eşliğinde hakka uğurlanan Resmigül Baltacı’ya tekrar Allahtan rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz..

www.yesilalankoyu.net