izmir escort

H.Mehmet Kanık Yoğun Bakıma Kaldırıldı… « Burası Holaysa

9 Şubat 2023 - 12:24
?>

H.Mehmet Kanık Yoğun Bakıma Kaldırıldı…

H.Mehmet Kanık Yoğun Bakıma Kaldırıldı…
Son Güncelleme :

30 Kasım 2016 - 15:34

70 views

Köyümüz Yayla sokak sakinlerinden olup:Bursa’da ikamet eden Mehmet Kanık tatil için geldiği köydeki evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı.

03 Kasım 2014 Pazartesi 13:06

Cuma günü görev yaptığı Bursa’dan uçakla Trabzon’a hareket eden Bursa Osmangazi Merinos Hamza Güveli  camii imam hatibi Mehmet Kanık Cumartesi Zekeriya Yılmaz’ın cenazesine katıldıktan sonra köydeki evine geçti .
Aynı akşam oynanan Trabzonspor’un maçını Yusuf Kanık’ın evinde arkadaşlarla izleyen Mehmet Kanık evine döndükten sonra istirahate çekildi.Gece yatma saatlerinde aşırı soğuk terlemenin ardından kendini iyi hissetmeyen Mehmet Kanık Çaykara’dan çağırdığı ambulansla Of devlet hastanesine kaldırıldı.

Burada yapılan ilk müdahalenin ardından ambulansla Trabzon Ahi Evren Kalp ve Damar hastanesine sevk edilen Mehmet Kanık’a hastanenin acil servisinde yapılan müdahale ve tetkiklerden sonra dün akşam saatlerinde aynı hastanenin Anjiografi yoğun bakım ünitesine alındı.
Geceyi burada geçiren hastamıza bugün saat 10:30 da anjiyo yapıldı.Anjio sonucu damarlarda pıhtılaşma görülen hasta tekrar yoğun bakım servisine serumlu tedaviye alındı.Yarın tekrar anjioya alınacak hastanın durumu bu anjiodan sonra netleşecek..

www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak Mehmet Kanık hocamıza Allah’tan acil şifalar,ailesine ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz..

NOT:06-11-2014 Çarşamba günü saat 13:00 de ikinci anjioya alınan hastaya tekrar stend takılarak damarlar açıldı.Aynı gün gece yarısı saat 23:00 de yoğun bakım ünitesinden alınarak aynı hastanenin 4.kat 404 nolu servis odasına alınarak tedavisine burada devam edilmektedir..

İrtibat:Mehmet Kanık:0535 212 32 96

 

www.yesilalankoyu.net

 

 

Anahtar Kelimeler: Hacı, Mehmet, Kanık, Yoğun, Bakım, Servisine, Kaldırıldı, Trabzon

Okunma: 16558