Zekeriya Yılmaz Yine kayboldu.. « Burası Holaysa

6 Temmuz 2022 - 16:41

Zekeriya Yılmaz Yine kayboldu..

Zekeriya Yılmaz Yine kayboldu..
Son Güncelleme :

29 Kasım 2016 - 21:42

Köyümüz yayla sokak sakinlerinden Zekeriya Yılmaz,iki günden beri kayıp..

18 Ağustos 2014 Pazartesi 18:47

Köyümüzde uzun yıllardan beri yalnız yaşayan komşu ve akrabaların yardımları ile yaşamını sürdüren Zekeriya Yılmaz(85)iki gün önce ormana gidiyorum diyerek çıktığı evine dönmedi.
İki günden bu yana köylülerimiz muhtarlar eşliğinde  yaylalarda aramalarını sürdürürken ,sonuç alınamaması üzerine durum Çaykara Jandarma komutanlığına bildirildi.Yapılan aramalar sonuçsuz kalırken,aramaların Zekeriya Yılmaz bulunana kadar sürdürüleceği bildiriliyor.
Daha sonra durum Çaykara İlçe Jandarma Bölük Komutanlığına bildirilmesi  üzerine Jandarma ekipleri de aramaya bu gün akşamüzeri katıldı. Yeşilalan ve Baltacılı köyü muhtarları Trabzon AKUT ekiplerine de haber vermesi ile ilerleyen saatlerde de Akut ekiplerinin de aramaya katılacağı belirtilmektedir.

Daha önce ki yıllarda iki kez daha kaybolan dışarda sabahlayan ve komşuların aramaları sonucu bulunan Zekeriya Yılmaz’ın akıbeti merak edilirken,bulunması için köylülerimiz seferber oldular.

Yaşlılığa bağlı duyma ve görme problemleri olan Zekeriya Yılmaz zaman zaman bunlara bağlı olarak evini seçemediği biliniyor..
www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Zekeriya, Yılmaz, Yaylada, Kayboldu, Yeşilalan, Tufa

Okunma: 3763