Merkez Camii Şadırvanı Hizmete açıldı.. « Burası Holaysa

4 Aralık 2022 - 07:05
?>

Merkez Camii Şadırvanı Hizmete açıldı..

Merkez Camii Şadırvanı Hizmete açıldı..
Son Güncelleme :

29 Kasım 2016 - 17:58

43 views

Köyümüz işadamlarından Mahmut Nedimi Tosunun merhum babası H.İbrahim Tosun’un anısına yaptırdığı şadırvan törenle hizmete girdi..

08 Haziran 2014 Pazar 21:15

Yaklaşık 125.000 TL’ye malolan Şadırvanın açılışına Trabzon Büyükşehir belediye başkanı Dr.Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok,K.T.Ü Rektör yard.Prof.Dr.Hikmet Öksüz,Gençlik ve spor il Md.Cemalettin Yazıcı,Tiski Genel Md.Recep Köksal,Kredi ve Yurtlar Bölge Md.Adnan İpekdal,Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter yrd.Cengiz Çolak,İlçe müftüsü Ali Rıza Baycan,Avrupa dernekler Trabzon Federasyon Başk.Salih Altınışık,ilçe eski Bld. Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu,muhtarlarımız ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu bu hayırlı hizmete emeği geçenlere teşekkür ederek,bu esere vesile olanlarıda rahmetle yadediyoruz dedi.Belediye başkanı bazı talepler karşısında köyümüze bir halı saha sözü veriyorum diyerek,dualar eşliğinde şadırvanın açılışını yaptı.

Yemek ve ikramlarla sona eren açılış törenine katılan tüm davetlilere teşekkür ederken, www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak Mahmut Nedimi Tosuna şükranlarımızı sunuyor,vesile olan merhum babasına Allahtan rahmer ve mağfiret diliyoruz..

 

www.yesilalankoyu.net

 

Anahtar Kelimeler: Merkez, Camii, şadırvanı, Törenle, Hizmete, Açıldı, çaykara, Yeşilalan

Okunma: 6405