Elif Yılmaz ile Enes Terzi’nin En Mutlu günü « Burası Holaysa

19 Mayıs 2022 - 21:54

Elif Yılmaz ile Enes Terzi’nin En Mutlu günü

Elif Yılmaz ile Enes Terzi’nin En Mutlu günü
Son Güncelleme :

29 Kasım 2016 - 22:01

Köyümüz Yeşilalan Mahallesi Muhtarı Yusuf Yılmaz’ın kızı Elif Yılmaz İstanbul’da düzenlenen Nikah töreniyle Enes Terzi ile hayatını birleştirdi

25 Ağustos 2014 Pazartesi 21:31

Köyümüz Yeşilalan Mahallesi Muhtarı Yusuf Yılmaz’ın Kızı Hemşire Elif Yılmaz İstanbul Pendik’te yapılan nikâh töreniyle Enes Terzi ile Dünya evine girdi.
Trabzon Çaykara ilçesi Yeşilalan Mahallesi Muhtarı Yusuf ve Hilmiye Yılmaz’ın Kızları Hemşire Elif Yılmaz ile Seyda ve Şeref Terzi’nin oğulları Enes Terzi 23 Ağustos 2014 tarihinde İstanbul Pendik ilçesi Yunus Emre Kültür Merkezinde yoğun katılımla gerçekleşen Nikâh töreniyle hayatlarını bir ömür boyu birleştirdiler.

Nikâh töreninde Yılmaz ve Terzi aileleri konuklarını kapıda karşıladı. Çok sayıda davetlinin katıldığı Nikâh töreninde çiftlerin yakınları ve sevenleri yalnız bırakmazken,  Nikâh esnasında genç çiftlerin mutlulukları göz kamaştırdı.

Nikâh törenine katılan, gerekse telefonla arayarak bu mutlu günlerini paylaşan herkese teşekkür eden gelinin babası Çaykara Yeşilalan Mahallesi Muhtarı Yusuf Yılmaz, “Evlatlarımıza bir ömür boyu mutluluk, sağlık ve huzur diliyorum,”dedi

İrtibat:
Yusuf Yılmaz: 0534 426 51 56

www.yesilalankoyu.net yönetimi olarak genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Çaykara, Yeşilalan, Mahallesi, Muhtarı, Yusuf, Elif, Enes

Okunma: 6010