izmir escort

Dursunbey Pakoğlu son yolculuğunda.. « Burası Holaysa

27 Ocak 2023 - 13:49
?>

Dursunbey Pakoğlu son yolculuğunda..

Dursunbey Pakoğlu son yolculuğunda..
Son Güncelleme :

29 Kasım 2016 - 21:03

71 views

Dün Ankara’da vefat eden,cenazesi Çaykara-Yeşilalan mahallesine getirilen Dursunbey Pakoğlu kalabalık bir topluluk tarafından son yolculuğuna uğurlandı..

26 Temmuz 2014 Cumartesi 17:43

Yaklaşık bir buçuk yıl önce lenf kanseri hastalığına yakalanan ,Yurt dışından gelen ilik nakledilen ancak bir ay sonra ağırlaşan Dursunbey Pakoğlu dün gece Ankara medikal hastanesinde vefat etmişti..

Cenazesi bugün öğle namazı müteakip Çaykara-Yeşilalan mahallesindeki evinin yanında kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Çevre il,ilçe ve Mahallelerden gelen kalabalık bir topluluk tarafından toprağa verilen Dursunbey Pakoğlu’nun cenaze namazı öncesi duaları ve helalleşmeyi merkez camii imamı Muhammet Baltacıoğlu yaparken,cenaze namazını Dursunbey Pakoğlu’nun dayısı Eyüp Sultan camii hatibi Himmet Çakar kıldırdı.

Duygulu anların yaşandığı cenaze töreninde göz yaşları sel olurken cenazeye katılanların hüzünlü ve yaslı oldukları gözlerden kaçmadı.

Genç yaşta toprağa verdiğimiz Dursunbey Pakoğlu’na www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak Allah’tan rahmet yakınlarına sabırlar diliyoruz..

www.yesilalankoyu.net

Okunma: 12889