izmir escort

Cahmut Hanı açıldı.. « Burası Holaysa

9 Şubat 2023 - 11:46
?>

Cahmut Hanı açıldı..

Cahmut Hanı açıldı..
Son Güncelleme :

29 Kasım 2016 - 6:51

81 views

Yayla mevsiminin yaklaşması ile birlikte,yaylalarda ki hareketlilik başladı.Yaylaların olmazsa olmazı olan hanlarımızdan Cahmut hanı açılarak hizmete başladı..

16 Mayıs 2014 Cuma 01:22

Geçtiğimiz günlerde sizlerle yayla yollarındaki güzellikleri paylaştık.Bugün siz değerli dostlar için yaylalara çıktık,siz değerli dostlarla yaylalarımızın bugünkü durumunu ve görüntüsünü aktarmak istedik.
Havanın güneşli olması bizler için ayrı bir avantajdı.Çevremizdeki güzellikleri görüntüleyerek Cahmut yaylasına ulaştık.Koyunların yaklaşık 15 gün önce çıktığı yaylalarımızda bazı vatandaşlarımızın büyük baş hayvanlarla eşlik ettiğine şahit olduk,Cahmut hanına vardığımızda han sahibi H.Muhammet Zengin ve Birkaç arkadaşla yayla çimeninde sohbetlerine katıldık.
Görüşlerini aldığımız Zengin hanı vatandaşın hizmetine açtıklarını Cumartesi eksik ihtiyaçların tamamen temin edilerek vatandaşlarımıza sunacaklarını anlattı.

Bu arada AKSA elemanlarının ana hat bakımlarını sürdürdüklerini yaylaların çoğunluğuna elektrik verdiklerini önümüzde ki hafta içinde tüm yaylalarımıza elektrik vermeyi hedeflediklerini belirterek aralıksız olarak çalıştıklarını belirttiler..

www.yesilalankoyu.net

Okunma: 1263