Şimdi Hizmet Zamanı.. « Burası Holaysa

27 Kasım 2022 - 12:42
?>

Şimdi Hizmet Zamanı..

Şimdi Hizmet Zamanı..
Son Güncelleme :

28 Kasım 2016 - 23:08

31 views

Ülkemizde yapılan son mahalli seçimlerin ardından bir çok yöremizde olduğu gibi bizim köyümüzde de oldukca hareketli bir seçim yaşadık..

14 Nisan 2014 Pazartesi 22:50

 Bu seçim akabinde köyümüz muhtarlarının ikiside değişti.Yeşilalan köyü muhtarlığına Yusuf Yılmaz,Baltacılı köyü muhtarlığına ise Dursunali Baltacı seçildi.Öncelikle iki muhtarımıza bu sorumluluğu çok ağır olan görevde başarılar diliyorum.

Bu arada büyük şehir belediyesi olmamızdan dolayı köylerimizin adı da doğal olarak değişikliğe uğradı.Çaykara belediyesine bağlandığımızdan dolayı köylerimizin adları Yeşilalan mahallesi ve Baltacılı mahallesi olarak değişikliğe uğramış oldu.Okuyucularımıza bunu bilgi olarak aktaralım istedik.

Birde vefasızlık örneği göstermemek için eski muhtarlarımız Hüseyin Yılmaz ve Hüseyin Şahin kardeşlerimizede verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor,şükranlarımızı sunuyoruz.Bundan sonra ki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyoruz.

Gelelim yeni muhtarlarımıza;Bu arkadaşlarımız yorucu stresli bir seçimden sonra göreve geldiler..Tabiiki köyümüz bu arkadaşlarımızdan hizmet bekliyor.Özellikle Belediyelerle sağlayacakları entekrasyonun yanında köyümüzün kalkınması ve sorunlarının çözümü içinde yoğun bir çalışma örneği göstermek mecburiyetleri olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

www.yesilalankoyu.net sitesi olarak muhtarlarımız ve ekiplerinin çalışmalarını yakından takip ederek halkımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.Muhtar arkadaşlarımızın yapacakları hizmetlerde maddi manevi desteğimizi esirgemiyeceğimizi,yanlarında olacağımızı hatırlatalım..Köyümüzün ali menfaatleri çercevesinde yanlış gördüğümüz çalışmalarıda acımasızca eleştireceğimizi şimdiden hatırlatmayı da bir görev olarak gördüğümüzü de hatırlatalım..

Küskünlükleri,basit hesapları bırakarak tüm köylülerimizi kucaklamalarını muhtarlarımızdan bekliyoruz.Vtandaşlarımızında muhtarlarına sahip çıkmalarını,onlara destek vermelerini bekliyoruz.Unutmayalım ki birlikten kuvvet doğar..

Hep beraber el ele vererek köyümüzü ileriye taşımak için yarışalım..Köy dışında yaşayan vatandaşlarımızında katkılarını esirgemiyeceklerini umut ediyor,birlik ve beraberlik içinde nice başarılı himetlere diyoruz..

 

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Seçim, Bitti, şimdi, Hizmet, Zamanı, Yeşilalan, Baltacılı

Okunma: 1204