Zekeriya Terzioğlu toprağa verildi.. « Burası Holaysa

15 Ağustos 2022 - 01:26

Zekeriya Terzioğlu toprağa verildi..

Zekeriya Terzioğlu toprağa verildi..
Son Güncelleme :

27 Kasım 2016 - 18:48

10 views

Dün gece beklenmedik bir anda,kalp krizi socunda aramızdan ayrılan Zekeriya Terzioğlu,kalabalık bir vatandaş topluluğu katıdığı törenle son yolculuğuna uğurlandı..

23 Ocak 2014 Perşembe 19:06

Dün gece evinde raatsızlanarak aramızdan ayrılan Zekeriya Terzioğlu çevre il  ilçe ve köylerden gelen vatandaşların katıldığı cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.Çaykara bürokrasisinin tam kadro katıldığı cenaze namazı saat 15:00 de merkez cami yanında kılındı.Cenazeye yoğun katılım gözlenirken namazla birlikte başlayan şiddetli yağmur cenazeye katılanları olumsuz etkiledi.

Cenaze namazı öncesi duaları köyümüz merkez camii imam hatibi Muhammet Baltacıoğlu yaparken,cenaze namazını Çaykara müftüsü kıldırdı.Cenaze namazının ardından camii yanındaki aile mezarlığına götürülen Zekeriya Terzioğlu’nun naşı burada kuranı kerim ve dualar eşliğinde anne ve babasının yanına defnedildi..

Genç sayılabilecek yaşta aramızdan ayrılan Zekeriya Terzioğlu’na www.yesilalankoyu.net yönetimi olarak tekrar Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyoruz..

Mekanı cennet olsun..

 

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Zekeriya, Terzioğlu, Köyümüzde, Toprağa, Verildi, Yeşilalan, Baltacılı

Okunma: 9718