İbrahim Aydoğan son yolculuğunda.. « Burası Holaysa

6 Temmuz 2022 - 15:59

İbrahim Aydoğan son yolculuğunda..

İbrahim Aydoğan son yolculuğunda..
Son Güncelleme :

27 Kasım 2016 - 20:25

Salı günü Bursa’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden köyümüz Yeni Mahalle sakinlerinden İbrahim Aydoğan dualar eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı..

13 Mart 2014 Perşembe 19:40

Yaklaşık dört aydır Bursa Göğüs hastanesinde tedavi gören,son on gündür yoğun bakım ünitesine kaldırılan ,Salı günü akşam saatlerinde hayatını kaybeden İbrahim Aydoğan’ın naaşı köyümüze getirilerek bugün ikindi namazı müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi..

Çevre il,ilçe ve köylerden vatandaşların katıldığı cenaze namazı öncesi helalık ve duaları Nemarina camii imamı İshak Okutan yaparken,cenaze namazını merkez camii imamı Muhammet Baltacıoğlu kıldırdı.Asimato camii yanında soğuk ve yağışlı bir havada kılınan cenaze namazının ardından evini üstündeki aile kabristanlığına getirilerek kuranı kerim eşliğinde son yolculuğuna uğurlanan İbrahim Aydoğan’ın cenaze töreni İshak Okutan’ın telkın duası ile sona erdi..

www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak merhuma tekrar Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına bol sabırlar diliyoruz..
www.yesilalankoyu.net

Okunma: 2832