Baltacılı Köyü Muhtar Adayları Netleşiyor.. « Burası Holaysa

27 Mayıs 2022 - 14:55

Baltacılı Köyü Muhtar Adayları Netleşiyor..

Baltacılı Köyü Muhtar Adayları Netleşiyor..
Son Güncelleme :

27 Kasım 2016 - 19:52

Seçimlere bir aydan daha az bir süre kala siyasi tansiyonda zamana bağlı olarak yükseliyor..Yeşilalan köyünden muhtarlık için daha önce dört kişi adaylıklarını açıklamıştı.Gözler Baltacılı köyü adaylarına çevrilmişti..

02 Mart 2014 Pazar 23:32

Yerel seçimler yaklaşırken il,ilçe ve köylerde seçim çalışmaları hızlandı.Özellikle ilimizin büyükşehir olması ile köylerinde belediye başkanlığı için oy kullanacak olması,eski yıllara göre köylere hareket getirdi.Her partinin belediye başkan adaylarının köyleri gezmesi siyasi heyecanı artırırken,köyümüzde de muhtarlık çalışmaları hız kazandı..

Yeşilalan köyünden daha önce Yusuf Yılmaz,Muhammet Tabanoğlu,Yakup Kanık ve Celal Karaca’nın adaylıklarını açıklamalarının ardından sessizliğe bürünen Baltacılı köyü muhtarlığı için de adaylar ortaya çıkmaya başladı.

Üç dönem muhtarlık yapan Hüseyin Şahin bu dönemde varım derken,Dursun Ali Baltacı ve İbrahim Cumanda bu yarışın içinde olduklarını açıkladılar..

Her üç adayda bu yarışı sürdüreceklerini açıklarken herkesin bundan sonra veya seçimlere yakın yeni adayların çıkıp çıkmayacağına odaklandı..Aldığımız bazı duyumlara göre köyümüzde varolan adayların dışında bir oluşum için çalışıldığı,sürpriz adayların devreye sokulabileceği köşe bucakta konuşuluyor..

Bizlerde gelişmeleri yakınen takip ederek sizleri bilgilendirme konusunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz..
 

www.yesilalankoyu.net

 

Anahtar Kelimeler: Baltacılı, Köyü, Muhtar, Adayları, Netleşiyor, çaykara

Okunma: 3887