izmir escort

AKSA’dan şikayetçiyim.. « Burası Holaysa

9 Şubat 2023 - 11:23
?>

AKSA’dan şikayetçiyim..

AKSA’dan şikayetçiyim..
Son Güncelleme :

27 Kasım 2016 - 19:38

69 views

Köyümüz yayla mahallesi sakinlerinden,Abdülkadir Şahmahmutoğlu aboneliğini iptal eden AKSA’dan şikayetçi olacağını söyledi..

23 Şubat 2014 Pazar 21:48

Biriken borcunu geçiktirdiği için gıyabında mahkemeye verildiğini söyleyen Abdülkadir Şahmahmutoğlu borcumu ödediğim halde aboneliğimi iptal ettiler diye dert yandı..

Şahmahmutoğlu 400 liralık borcumu imkansızlıklar nedeni ile geçiktirdim..Çaykara AKSA’ya ödemeye gittiğimde borcu alamayacaklarını mahkemelik olduğu için borcunu Ziraat Bankasına ödemem gerektiğini söylediler..Bende 400 liralık borcumu cezası ile beraber 740 lira olarak ödedim..Aradan geçen zaman içinde AKSA elemanları sayaçları okumak için köyümüze geldiler..Komşuların sayaçlarını okudular,benim evin yanından geçerlerken oğlum Zafer Şahmahmutoğlu buyurun bizim sayacı okuyun dediğinde,sizin listemizde aboneliğiniz yok cevabı ile karşılaştı..Ertesi gün oğlum Zafer Çaykara’da ki AKSA işletmesinde durumu öğrenmek için gittiğinde aboneliğimizin iptal edildiğini,yeniden abone olmak için 100 lira ödenmesi gerektiğini söylediler dedi….

Bende yetkililere soruyorum..

Mahkemeye verildiğim bana neden tebliğ edilmedi..?

Aboneliğim parayı ödememe rağmen neden iptal edildi.?

Şayet kanuni müeyyidesi böyle ise neden ihtarname gönderilmedi.?

Abone değilsem elektriğim neden kesilmedi..?

Abone olmadığıma ve elektriğim kesilmediğine ve uyarılmadığıma göre ben kaçak elektrik mi kullanıyorum..

Durumu tesadüfen öğrenmeseydim durumum ne olurdu..?

Bu sorularıma cevap bulamadığım takdirde kanuni yollardan hakkımı arayacağım diyen Abdülkadir Şahmahmutoğlu bu haksızlığa isyan ediyorum diyerek konuşmasını bitirdi..

Bizlerde durumun aydınlığa kavuşmasını merakla bekliyoruz..

www.yesilalankoyu.net

Okunma: 3973