izmir escort

Orköy montalama projesi başladı.. « Burası Holaysa

9 Şubat 2023 - 12:45
?>

Orköy montalama projesi başladı..

Orköy montalama projesi başladı..
Son Güncelleme :

26 Kasım 2016 - 19:35

58 views

Orman köylülerinin yaşadığı yörelerimizde,ormanları koruma adına ısı yalıtımı ve ısı kaybını en aza indirmek için başlatılan evlerimizi montalama projesi köyümüzde başladı.

04 Kasım 2013 Pazartesi 21:13

Orköyün başlattığı bu proje kapsamında müracaat eden köylülerimiz arasında çekilen kura ile tespit edilen sekiz ailenin evlerini yalıtma proje çalışmasıı bu hafta başladı.

Beş-El inşaat şirketinin müdürü Hüseyin ÖZTOSUN’un yürüttüğü proje kapsamında başlatılan çalışma ile 2 yıl ödemesiz 7 yıl vade ile kredi karşılığı yapılan çalışma da tespit edilen evlere en çok 11.000 tl kredi kullandırılıyor.Bu miktarı aşan yapılarda fark vatandaşlar tarafından karşılanıyor.

Görüşlerine başvurduğumuz ihale sorumlu müdürü Hüseyin Öztosun şartname kapsamında yalıtımı yapılan evlerin kalorifer sistemi, dış cephe montalama, çatı izolasyonu,ve ısı cam pencere sistemlerinin şartname kapsamında olduğunu,çalışmaların bu doğrultuda devam ettiğini bildirdi.

Yeşilalan köyünde kura ile tespit edilen sekiz kişinin yalıtımının en kısa sürede bitirileceğini,kışa yetiştirilmeye çalışılacağını anlatan Öztosun çalışmalara Yayla mahallesinden başlandığını,buradan merkeze doğru gidilerek çalışmaların sonuçlandırılacağını anlattı.

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Orköy, Montalama, Yalıtım Ve, Izolasyon, Projesi, Başladı, çaykara, Yeşilalan, Baltacılı

Okunma: 2576