Mehmet Pakoğlu Toprağa Verildi.. « Burası Holaysa

5 Aralık 2022 - 16:54
?>

Mehmet Pakoğlu Toprağa Verildi..

Mehmet Pakoğlu Toprağa Verildi..
Son Güncelleme :

26 Kasım 2016 - 19:01

48 views

Dün gece ikamet ettiği Ankara Hacettepe ünüversitesi yoğun bakım servisinde hayata veda eden Mehmet Pakoğlu gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı..

13 Ekim 2013 Pazar 21:15

Cenazesi dün akşam saatlerinde Ankara’dan Gölbaşı’na ait cenaze arabası ile yola çıkarılan Mehmet Pakoğlu’nun naşı bu sabah Yeşilalan köyüne getirildi.Baba ocağına getirilen Mehmet Pakoğlu burda son yolculuğuna hazırlandı.

Saat 13:30 da kılınan cenaze namazına çevre il,ilçe ve köylerden çok sayıda vatandaşın yanında merhumun arkadaşları,Çaykara belediye başkanı ,eski milletvekili Zeki Eroğlu ve iş çevresi temsilcileri katıldı.

Cenaze namaz duasını merkez camii imamı Muhammet Baltacı yaparken cenaze namazını,merkez cammii eski imam hatibi İsmet Baltacıoğlu kıldırdı.

Daha sonra kuranı kerim ve dualar eşliğinde gözyaşları arasında aile kabristanlığına defnedilen Mehmet Pakoğlu 58 yaşındaydı.

Www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak son yolculuğuna uğurladığımız Mehmet Pakoğlu’na tekrar Allah’tan rahmet,ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyoruz..
www.yesilalankoyu.net

Okunma: 2356