Mutluluğa adım attılar.. « Burası Holaysa

22 Mayıs 2022 - 23:46

Mutluluğa adım attılar..

Mutluluğa adım attılar..
Son Güncelleme :

25 Kasım 2016 - 21:39

Köyümüz sakinlerinden Öğretmen Ali Sayar’ın kızı Beyza ile Araklı özel idare müdürü Mehmet Bak’ın oğlu İsmail bugün yapılan düğün töreni ile hayatlarını birleştirdiler..

29 Haziran 2013 Cumartesi 23:32

Trabzon Gelibolu düğün salonunda saat 16:00 de başlayan düğüne çeşitli yerleşim yerlerine ikamet eden davetliler,her iki ailenin mesai arkadaşları ve köylülerimiz katıldı.Saat 16:00 den itibaren düğün alanına gelen davetlilere çay ikramında bulunuldu.Oldukça sıcak bir havada başlayan düğün saat 17:00 de gelin ve damadın salona girmesi ile hareketlendi.Sade bir törenle başlayan düğünde ilahiler okundu,davetlilere yemek ve içecek ikramında bulunuldu.

Yemek ikramının ardındantakı törenine geçildi.Takı töreni ve aile fotoğraflarının çekilmesi ile devam eden düğün gelinin ve damadın saat 18:30 da salondan ayrılması ile sona erdi.

Site yönetimi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

Bu arada köyümüzde düğün yapan ailelere küçük bir sitemimiz olacak..Köyümüz Yayla mahallesinde ki alabalık tesisleri durur ken düğünlerin başka yerlerde yapılmasını şık bulmadığımızıda hatırlatmak isteriz.Bizler diyoruz ki köyümüzde hareket ,köyümüzde bereket olsun paralarımız köyümüzde kalsın

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Beyza, Ismail, Hayatlarını, Birleştirdiler, Trabzon, Yeşilalan

Okunma: 2558