Hastalarımızın son durumları.. « Burası Holaysa

6 Temmuz 2022 - 16:19

Hastalarımızın son durumları..

Hastalarımızın son durumları..
Son Güncelleme :

25 Kasım 2016 - 20:44

Köyümüz eşrafından olup çeşitli hastanelerde tedavileri sürdürülen hastalarımızın son durumlarını sizler için araştırdık..

26 Mayıs 2013 Pazar 11:55

Dursun Yavuz

Daha önce Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesin de tedavi olduktan sonra taburcu olup köydeki evine gelen Dursun Yavuz(Taşkıran)tekrar rahatsızlanarak,daha önce tedavi gördüğü Tabzon Numune ve Araştırma hastanesine kaldırıldı.Burada 2.kat 282 Nolu odada tedavisine devam edilen Dursun Yavuz’un durumunun ciddiyetini koruduğu gelen bilgiler arasında..

İrtibat:

Mehmet Yavuz(oğlu):0536 650 48 60

İbrahim Kocoğlu..

Uzun bir süreden beri Alzheimer hastalığıyla mücadele eden köyümüz sakinlerinden İbrahim Kocoğlu rahatsızlığının artması üzerine gittiği Trabzon Fatih Devlet hastanesinde tedavi altına alındı..sonucunda Akciğerlerinde iltihaplanma tespit edilen hastamız aynı hastanenin 3.kat 303 nolu odasında tedavisine devam edilmektedir.

Not:Hastaneden taburcu edilerek köydeki evine gönderildi..

Bakiye Yüce..

Köyümüz halkından olup Burhaniye’de çoıcuklarının yanında ikamet eden merhum Ahmet Yüce’nin eşi Bakiye Yüce burada rahatsızlanarak Burhaniye Devlet Hastanesine kaldırıldı. Yapılan tetkikler sonucunda kısmı felç geçirdiği tespit edilen hastamızın aynı hastanenin yoğun bakım servisindeki tedavisine devam edildiği bildirilmektedir.

İrtibat

Recep Yüce: 0532 741 31 65

Site yönetimi olarak tüm hastalarımıza acil şifalar diliyoruz.

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Hastalarımızın, Son, Durumları, Trabzon, Burhaniye

Okunma: 1574