Ankara’da Çaykaralılar toplantısı.. « Burası Holaysa

5 Aralık 2022 - 18:36
?>

Ankara’da Çaykaralılar toplantısı..

Ankara’da Çaykaralılar toplantısı..
Son Güncelleme :

25 Kasım 2016 - 16:33

46 views

Ankara da ikamet eden Çaykaralıların her ay düzenli olarak yapmış oldukları toplantılar devam ediyor. 2013 yılı Şubat ayı toplantısı Ankara Gençlik parkında Hansaray Cafede yapıldı.

18 Şubat 2013 Pazartesi 16:3
Toplantıya 28 Çaykaralı hemşehrimiz katılarak hasret giderdiler. Toplantıya katılanlar arasında her ay iki kişi  toplantıya ev sahipliği yapıyor. Bu ayki toplantıya Şair Osman ŞAHİN  ve Emekli öğretmen Cevahir ŞAHİN ev sahipliği yaptılar. Güzel bir ortamda yapılan toplantıda hoş saatler yaşandı. Gecenin esprisi  ise toplantının sonunda gerçekleşti. Toplantı sonunda dilek ve temenniler bölümünde bazı arkadaşların bu gece toplantı esnasında üşüdüklerini ve hasta olmaları durumunda sorumluların toplantıya ev sahipliği yapan arkadaşların olacağını söylediler. Bu sırada Şair Osman ŞAHİN  bu toplantı vesilesi ile hasta olan tüm arkadaşların  muayene paralarını ödemeyi ve istedikleri hastanede tedavi olabileceklerinin sözünü verdi. Toplantıya bir sonraki ayda buluşmak üzere son verildi.


           
Not:  Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olun bende bu toplantıya katılmak istiyorum diyorsanız, Çaykaralı olmanız yeterlidir.
                    Organizasyon:   Recep OCAK    Tel: 53336205561

www.yesilalankoyu.net

Okunma: 2277