Hülya ve Hüseyin Çifti Dünya Evine Girdi.. « Burası Holaysa

4 Aralık 2022 - 08:23
?>

Hülya ve Hüseyin Çifti Dünya Evine Girdi..

Hülya ve Hüseyin Çifti Dünya Evine Girdi..
Son Güncelleme :

24 Kasım 2016 - 17:39

36 views

Köyümüz eşrafından Kemal-Hadiye Çuman’ın kızları Hülya ile,Arsin eşrafından Kazım ve Emine Cicerali’nin oğulları Hüseyin Şana Belemir Düğün salonunda yapılan muhteşem törenle dünya evine ilk adımlarını attılar..

25 Haziran 2012 Pazartesi 01:01
ugün saat 20:00 de başlayan düğüne kalabalık bir topluluk katıldı.
Çaykara’dan köylülerimiz ve arkadaş topluluğu,Arsin’den erkek tarafının yakın çevresi,Rize ilinden kızın dayı tarafı ve Rize’de görev yapan köylülerimiz ile Trabzon ilinde ikamet eden kız ve erkek tarafının yakınları ve her iki tarafın çalışma arkadaşları yanında kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.
   Davetlilerin salonda yerlerini almalarından sonra salona müzik ve alkış eşliğinde gelen çiftler kendilerine ayrılan yere oturarak resmi nikah tören işlemlerini yaptıktan sonra misafirlere içecek ve pasta ikramı yapıldı.Genç çiftlerin dansına davetliler katılarak yeni evlilere moral verdiler.
Dansın ardından yurdumuzun çeşitli yörelerine ait oyun havaları eşliğinden sonra Trabzon’un gözde kolbastısı ardından horonla devam eden düğüne 5 dk ara verildi.
    Aranın ardından sonra takı töreni yapıldı.Takı töreninin ardından uzak yerlerden gelen misafirler uğurlandıktan sonra kalan davetliler çeşitli oyunlar oynayarak düğünü renklendirmeye devam etti.
Daha sonra genç çiftin salondan ayrılması ile muhteşem düğün tamamlandı.

Bizler site yönetimi olarak genç çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz

www.yesilalankoyu.net

Okunma: 3428