H. Mustafa ÇUMAN son yolculuğuna uğurlandı… « Burası Holaysa

6 Temmuz 2022 - 16:00

H. Mustafa ÇUMAN son yolculuğuna uğurlandı…

H. Mustafa ÇUMAN son yolculuğuna uğurlandı…
Son Güncelleme :

24 Kasım 2016 - 22:35

Bugün sabaha karşı Trabzon özel Güven hastanesinde vefat eden H. Mustafa ÇUMAN kalabalık bir topluluk tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

25 Ekim 2012 Perşembe 18:15

Trabzon güven hastanesinden ambulansla alınan H. Mustafa ÇUMAN naşı öğle saatlerinde ikamet ettiği yayla mahallesindeki evine getirildi.Burada son yolculuğu hazırlanan naaş defnedileceği aile mezarlığına kalabalık bir topluluk tarafından taşındı.
Bayram dolayısıyla ikindi namazı müteakip defnedilen merhum H. Mustafa ÇUMAN cenazesine çevre iller den ve ilçelerden  komşu köylerden kalabalık bir topluluk katıldı.
Mezarı başında emekli hatip Ali KARACA tarafından kılınan cenaze namazının ardından nemarina camii imam hatibi İshak OKUTANIN helalık alması ve yaptığı duadan sonra ebedi istirahatkahına defnedilen H. Mustafa ÇUMAN ‘nın defni sırasında cenazeye katılan hocalarımızın okuduğu yasini şerifin ardından H. İsmet BALTACI ‘nın yaptığı dua ile defin işlemi tamamlandı.

84 yaşında kaybettiğimiz H: Mustafa ÇUMANA tekrar Allahtan rahmet kederli ailesine ve yakınlarına site yönetimi olarak satır ve baş sağlığı diliyoruz

RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ..

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Hacı,Mustafa, Cuman, Son, Yolculuguna, Ugurlandı

Okunma: 2101