Meryem Ferşatoğlu Toprağa Verildi.. « Burası Holaysa

16 Mayıs 2022 - 19:19

Meryem Ferşatoğlu Toprağa Verildi..

Meryem Ferşatoğlu Toprağa Verildi..
Son Güncelleme :

23 Kasım 2016 - 15:44

Dün sabah evinde fenalaşarak,Trabzon Tıp Fakültesi Dahiliye servisi yoğun bakım ünitesine kaldırılan ve burda hakka yürüyen Meryem Ferşatoğlu Yeşilalan köyünde toprağa verildi.

04 Aralık 2011 Pazar 18:49
Sabah saat 10:00 da Tıp fakültesi morgundan alınan Meryem Ferşatoğlu’nun naaşı,Trabzon Belediyesinin cenaze ambulansına konularak Yeşilalan köyüne gönderildi.Merkez mahallasindeki evine getirilen cenaze ,burada hazırlanarak defnedilmeye hazır hale getirildikten sonra ,araba ile defnedileceği Yayla Mahallesine getirildi.
İkindi namazı müteakip kılınan cenaze namazının ardından ebedi istirahatgahına defnedildi.Cenaze namazını Yayla cami imamı İshak Okutan’ın yaptığı cenaze merasimine, Rize’den gelen yakınları ile çevre köylerden,köyümüzden gelenler katıldı.İlkbaharı andıran bir havada kılınan cenaze namazının ardından Meryem Ferşatoğlu Kuran-ı kerim ve dualar eşliğinde toprağa verildi.
Uzun zamandır lösemi  tedavisi görürken genç sayılacak yaşta hakka yürüyen,Meryem Ferşatoğlu’na Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.
Mekanı cennet olsun..www.yesilalankoyu.net