Derneğin Burs Duyurusu..! « Burası Holaysa

18 Ağustos 2022 - 13:45

Derneğin Burs Duyurusu..!

Derneğin Burs Duyurusu..!
Son Güncelleme :

22 Kasım 2016 - 19:34

19 views

Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YESBALDER), 2011–2012 eğitim-öğretim dönemi için burs başvurularını almaya başladı. Burs için sadece köylümüz (Yeşilalan-Baltacılı) olup üniversitelerin lisans ve yüksek lisans bölümlerinde okuyan öğrenciler müracaat edebilecek.

11 Ekim 2011 Salı 11:07
YEŞİLALAN VE BALTACILI DERNEĞİ’NDEN BURS DUYURUSU

Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YESBALDER), 2011–2012 eğitim-öğretim dönemi için burs başvurularını almaya başladı.

Köylümüz (Yeşilalan-Baltacılı) olup üniversitelerin lisans ve yüksek lisans bölümlerinde okuyan öğrencilerin yararlanabileceği burs için müracaatlar bugün itibariyle başladı. Başvurular 10 EKİM – 10 KASIM 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Bursla ilgili istenen evraklar belirtilen son tarihe kadar dernek adresine ulaştırılması gerekmektedir. Geçtiğimiz yıllarda burs olan öğrencilerinde yine istenen tüm evrakları tamamlayıp, dernek adresine göndermesi gerekiyor. Eksik ve yanlış evraklı başvurular değerlendirilmeyecektir.

Konuyla ilgilenen öğrencilerin ilgili duyuruya göre hareket etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca, verilecek burs sayısı ve miktarı dernek yönetimi tarafından yapılacak olan değerlendirmeler sonrası kamuoyuna duyurulacaktır.

NOT: Teknik sıkıntıdan dolayı BURS BAŞVURU FORMU ile BURS BAŞVURU DİLEKÇE FORMUNU sisteme ekleyemiyoruz. Burs için başvuruda bulunacak öğrenci kardeşlerimiz, meil adreslerini aşağıdaki adrese göndermeleri gerekiyor. Formlar gelen meillere gönderilecektir.

Adres ve İletişim Bilgileri:

Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Derneği

Esentepe Mah. Yavuzselim Bulvarı

Kefeli İşh. Dış Kapı No: 141 Kat: 2

TRABZON          0 (462) 323 15 00

 Email: yesilalanbaltacilidernegi@gmail.com

www.yesilalankoyu.net