izmir escort

Bayramda Buluşalım.. « Burası Holaysa

27 Ocak 2023 - 13:15
?>

Bayramda Buluşalım..

Bayramda Buluşalım..
Son Güncelleme :

22 Kasım 2016 - 16:49

71 views

Çaykara İlçesi Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(YESBALDER) tarafından organize edilen ve geleneksel hale gelen bayramda köylülerimizle buluşma ve hasret giderme toplantısı bu Ramazan Bayramı’nda da yapılacak. Köylülerimiz için büyük önem arz eden bu buluşma bayramın 1. günü (30.08.2011 SALI) akşam namazından sonra Hacı Ferşad Efendi Kur’an Kursu Salonu’nda gerçekleşecek.

29 Ağustos 2011 Pazartesi 23:09

Çaykara İlçesi Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(YESBALDER) tarafından organize edilen ve geleneksel hale gelen bayramda köylülerimizle  buluşma ve hasret giderme toplantısı bu Ramazan Bayramı’nda da yapılacak. Köylülerimiz için büyük önem arz eden bu buluşma bayramın 1. günü (30.08.2011 SALI) akşam namazından sonra Hacı Ferşad Efendi Kur’an Kursu Salonu’nda gerçekleşecek.

Özellikle yaz tatili ve 9 günlük Ramazan Bayramı tatiline denk gelen bugünde katılımın yüksek olması için tüm hemşehrilerimizin gerekli hassasiyeti göstereceğini bekliyoruz.

Dernek Başkanı Recep Köksal,  ‘Bayram Buluşmaları’nın köylülerimiz için artık vazgeçilmez organizasyonlarından biri olduğunu söyledi. ‘Bayram Buluşmaları’nın katılan her köylüye bir heyecan verdiğini söyleyen Köksal, “Burada yıllar önce birlikte olduğumuz ve çocukluğumuzu yaşadığımız arkadaşlarımızı görme şansı, gördüklerimizle bayramlaşma, hasret giderme, birbirimizi tanımadıklarımızla da tanışma ve kaynaşma şansı buluyoruz. Bu açıdan bakıldığında belli bir zaman  diliminde bir çok insanı görme şansına sahip oluyoruz. Tüm köylülerimize bu organizasyonu bekliyoruz.” dedi.

TARİH: 30.08.2011 – SALI

YER: HACI FERŞAD EFENDİ KUR’AN KURSU

SAAT: 19.30
www.yesilalankoyu.net