Süleyman Ocak Son Yolculuğunda.. « Burası Holaysa

4 Aralık 2022 - 15:44
?>

Süleyman Ocak Son Yolculuğunda..

Süleyman Ocak Son Yolculuğunda..
Son Güncelleme :

21 Kasım 2016 - 22:12

44 views

Uzun bir süreden beri rahatsız olan bugün sabah saatlerinde hakka yürüyen Süleyman Ocak kalabalık bir halk topluluğu tarafından son yolculuğuna uğurlandı..

14 Temmuz 2011 Perşembe 19:16
Altı ay önce rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan,yapılan tetkikler sonucu Pankreas kanseri teşhisi konan Ankara Yüksek İhtisas hastanesinde tedavi gören,oradan Trabzon’a dönerek Trabzon Numune hastanesinde tedavisini sürdüren Süleyman Ocak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak bugün sabah saatlerinde hakka yürümüştü.
    Cenazesi Trabzon Numune hastanesinden sabah saatlerinde alınarak Yeşilalan köyü Yayla mahallesindeki evine getirilen Süleyman Ocak,İkindi namazı müteakip kılınan cenaze namazının ardından aile kabristanlığına defnedildi.
    Cenazeye çevre il,ilçe ve köylerden kalabalık bir topluluk katıldı.İshak Okutan’ın başlattığı cenaze töreni,Hamdi Güzel’in duasının ardından H.Mehmet Köksal’ın kıldırdığı cenaze namazından sonra defnedileceği kabristana götürülen merhum Süleyman Ocak,burada Yasin_i şerif ve dualarla defnedildi.Definden sonraki duayı H.Ali Rıza Köksal yaparken,İshak Okutan’ın talkını yapması ile cenaze töreni sona erdi.
    Site yönetimi olarak hakka yürüyen Süleyman Ocak’a Allah’tan rahmet ailesine ve yakınlarına tekrar başsağlığı diliyoruz.