Hastaların son durumları.. « Burası Holaysa

4 Aralık 2022 - 15:01
?>

Hastaların son durumları..

Hastaların son durumları..
Son Güncelleme :

21 Kasım 2016 - 17:06

40 views

Köyümüz halkından Mahmut Ocak,Süleyman Sevinç ve Ömer Sevinç’in tedavilerine hastanelerde,Süleyman Ocak,Zekeriya Aktürk’ün tedavilerine evlerinde devam ediliyor..

07 Haziran 2011 Salı 20:57
Uzun yıllar hasta olan gittikçe ağırlaşan H.Süleyman Sevinç Trabzon Fatih devlet hastanesinde yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ederken yattığı günden bu ana kadar herhangi bir düzelme görülmezken tam aksine durumundaki ciddiyet artarak devam etmektedir.

Süleyman Sevinç

 Trabzon Nümune ve araştırma hastanesinde tedavisi sürdürülen H.Süleyman Seviç’in oğlu Ömer Sevinç yoğun bakımdan servise alınarak tedavisine burada devam ediliyor.Ziyaret ettiğimiz hastanın durumunun diğer hastalara göre daha iyi bir görüntü çizdiğini söyleyebiliriz.Ancak daha önce felç hastalığı geçiren Ömer Sevinç’in beyin kanamasının artından konuşma melekelerinini kaybettiğini mişahade ettik.Bunun geçic imi,kalıcı mı olduğunu zaman belirleyecek.Buna rağmen hastaların içinden durumu en iyi olan hasta diyebiliriz.

Ömer Sevinç

4 gün önce beyin kanaması geçirerek Trabzon Nümune hastanesi dahiliye yoğun bakım servisinde tedavisi sürdürülen H.Mahmut Ocak’ın durumunda olumlu bir gelişme görülmezken,endişeli bekleyiş devam ediyor.Hocamız için önümüzdeki saatler veya günlerin nasıl bir seyir izleyeceği merak konusu,bugün çekilen emar sonrası kanamanın aralıklarla devam ettiği tedavisine uyutularak devam edileceği bildirildi.

Mahmut Ocak
Ankara da tedavi gören Süleyman Ocak köydeki evine dönerek tedavisini evinde sürdürmekte;

Süleyman Ocak

Bu arada köydeki evinde hasta yatan H.Zekeriya Aktürk’ün durumunun ise gittikçe ağırlaştığı edinilen bilgiler arasında..

Zekeriya Aktürk

Bizler site yönetimi olarak her beş hastamıza da Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

www.yesilalankoyu.net