Bayraklı Yayla Yolunda Feci Kaza.. « Burası Holaysa

4 Aralık 2022 - 14:10
?>

Bayraklı Yayla Yolunda Feci Kaza..

Bayraklı Yayla Yolunda Feci Kaza..
Son Güncelleme :

21 Kasım 2016 - 22:26

43 views

Çaykara ilçesine bağlı Bayraklı(mahakanbo)yaylası mevkisinde kamyonun devrilmesi sonucu bir kişi öldü,biri ağır üç kişi yaralandı..İsmail Çakır’ın kullandığı kamyon saat 11.00 sularında Taşören Komlarında yuvarlandı. Kazada Yılmaz Çiftçi (40) ölürken eşi Hatice Çiftçi şoför İsmail Çakır ve Aysel Aydın yaralandı.

29 Temmuz 2011 Cuma 16:22

İsmail Çakır’ın kullandığı kamyon saat 11.00 sularında Taşören Komlarında yuvarlandı. Kazada Taşören köyünden Yılmaz Çiftçi (40) ölürken eşi Hatice Çiftçi şoför Eğridere köyünden İsmail Çakır ve Taşören köyünden Aysel Aydın yaralandı.

Sabah saatlerinde aldığı yükü yaylaya çıkarmak için y ola çıkan İsmail Çakır Kayran köyünü geçtikten sonra Taşören komlarında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı yuvarlandı. Kazada Taşören Köyünden Yılmaz Çiftçi (40) olay yerinde vefat ederken eşi Harice Çiftçi, şoför İsmail  Çakır ile Aysel Aydın yaralandı.

112Acil Servis Ambulansı ile hastanelere yetiştirilen İsmail Çakır Trabzon Farabi Hastanesinde müşahede altına alınırken, Hatice Çiftçi ile Aysel Aydın’ın Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yapılan ilk tetkiklerde Aysel Aydın’ın kaburgalarında kırık tespit edildiği Hatice Çiftçi’nin ise vücuduna dikişler atıldığı belirtilirken şu anki sağlık durumlarının iyiye gittiği yönünde bilgi verildi.

Eşi ile birlikte araçta ölen Yılmaz Çiftçi   9 yaşında bir erkek ve 12 yaşında bir kız çocuğu olmak üzere iki çocuk sahibi idi.

İlçemizin sevilen insanlarından olan Yılmaz Çiftçi’nin elim bir kaza sonucu genç yaşta vefat etmesi ilçe halkını üzdü. Yılmaz Çiftçinin cenazesi yarın Taşören köyünde kılınacak namazın ardından defnedilecektir.

Yılmaz Çifçi’ye Allah’tan rahmet ;acılı ailesine baş sağlığı sabır,Yaralı olanlara ise acil şifalar diliyoruz
Kaynak:Çaykara Gazetesi
www.yesilalankoyu.net