izmir escort

YARDIM KAMPANYASI.. « Burası Holaysa

9 Şubat 2023 - 11:32
?>

YARDIM KAMPANYASI..

YARDIM KAMPANYASI..
Son Güncelleme :

20 Kasım 2016 - 23:06

65 views

Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği aldığı bir kararla,köyümüzde meydana gelen yangında zarar gören vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattı.

26 Nisan 2011 Salı 21:47
DERNEĞİMİZDEN EVİ YANANLAR İÇİN YARDIM KAMPANYASI
Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YESBALDER), köyümüzde meydana gelen olayda evleri yanan hemşehrilerimiz için yardım kampanyası başlattı.
Kurulduğu tarihten bu yana başta üniversitede okuyan köylümüz öğrencilere burs veren, köydeki ihtiyaç sahibi insanlara giyecek ve yiyecek yardımı yapan ve kursa da gıda yardımında bulunan YESBALDER, şimdi de evleri yanan vatandaşlara yardım için çalışma başlattı.
Recep Köksal başkanlığında bir araya gelen yönetim kurulu, durum değerlendirmesi yaparak, 15 gün önce elektrik kontağından çıkan yangın sonrası evleri yanan başta Mustafa Tabanoğlu olmak üzere Hüsamettin ve Mahmut Gençcan ile Rasim Koçak’a destek olmak amacıyla yardım kampanyası başlatıldı.  
Başta köyümüzde olmak üzere tüm Türkiye’de ve yurt dışında yaşayan köylülerimizin bu yardım kampanyasına katılmasını isteyen başkan Recep Köksal, “Köyümüzde yaşanan afet hepimizi üzmüştür. Derneğimiz sosyal sorumluluğunu yerine getirerek, evleri yanan vatandaşlarımız için yardım kampanyası başlattı. Bizler dernek yönetimi olarak çalışmalara başladık. Evlerini kaybeden bu vatandaşlarımıza sahip çıkma adına herkesi bu yardım kampanyasına davet ediyoruz. Az çok demeden herkesin bu yardım kampanyasında katkısı olsun.” dedi.
Köksal, yardım kampanyasının yanı sıra devletin ilgili kurumlarıyla da gerekli görüşmelerin yapıldığına dikkat çekti.
Derneğimizin afette evleri yanan köylülerimiz açtığı hesap nosu:
Bank Asya Trabzon Şubesi
47- 1896659-4
IBAN NO: TR070020800047018966590004
NOT: Ödeme yaptığınızda isminizi ve TC kimlik numarasını mutlaka açıklama bölümüne not ettiriniz.
NOT1: Kredi kartıyla yardım yapma imkanı bulunuyor.
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ:
Tel: (462) 323 15 00 (24 Saat Açık)

www.yesilalankoyu.net