izmir escort

EVLERİ YANANLARA YARDIM.. « Burası Holaysa

27 Ocak 2023 - 14:14
?>

EVLERİ YANANLARA YARDIM..

EVLERİ YANANLARA YARDIM..
Son Güncelleme :

20 Kasım 2016 - 20:34

59 views

Çaykara Kaymakamlığı tarafından, geçtiğimiz hafta sonu Yeşilalan köyünde meydana gelen olayda evi yanan bir ailenin tüm ev ihtiyaçları karşılandı.

21 Nisan 2011 Perşembe 16:27

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Kaymakam Cevdet Atay, geçtiğimiz cumartesi günü çıkan yangında evi tamamen yanan Mustafa Tabanoğlu’nu ziyaret ederek, kaymakamlığım bütçesinden bu vatandaşa yardım yapıldığını söyledi.

Tabanoğlu’nun eviyle birlikte 2 evin tamamen 1 evinde kısmen yandığını dile getiren Atay, ”Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın Mustafa Tabanoğlu adı vatandaşımızın evinde başlamıştı.

Tabanoğlu ve ailesine yangın sonrası komşuları tarafından kalacakları bir ev ayarlandı. Bizlerde kaymakamlık olarak bu vatandaşımızın tüm ev ihtiyaçlarını (giyim, gıda, beyaz eşya, mobilya gibi) karşıladık.

Bu vatandaşımızı barınabileceği bir eve de kavuşturmanın çalışmaları içerisindeyiz” dedi.Evleri yanan diğer vatandaşların şehir dışında ikamet ettiğini ve onlarla da gerekli görüşmelerin yapıldığını dile getiren Atay, evleri yanan tüm vatandaşlara yasal çerçeve içerisinde gereken tüm yardımların yapılacağını kaydetti.

 Kaymakam Atay, cumartesi günü köye giderek yangın söndürme çalışmalarını takip etmişti.

www.yesilalankoyu.net