YÖNETİMDE GÖREV DAĞILIMI.. « Burası Holaysa

9 Ağustos 2022 - 19:18

YÖNETİMDE GÖREV DAĞILIMI..

YÖNETİMDE GÖREV DAĞILIMI..
Son Güncelleme :

19 Kasım 2016 - 6:57

Çaykara İlçesi Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin (YESBALDER) yeni yönetimi ilk toplantısını yaptı. Görev dağılımının da yapıldığı toplantıda dernek başkanlığına Recep Köksal seçildi.

02 Eylül 2010 Perşembe 13:09

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan Olağan Genel Kurul’da göreve seçilen yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.  İşlerinin yoğunluğu nedeniyle şehir dışında bulunan Kadir Altunbaş dışındaki tüm üyelerin (Recep Köksal, Hasan Şahin, Resul Karaca, Zeki Baltacı, Osman Ocak, İbrahim H. Şahin, S. Temel Bakkaloğlu ve Zeki Takaoğlu) katılımıyla gerçekleşen toplantıda ilk olarak görev dağılımı yapıldı.

Üyelerin oy birliğiyle alınan karar sonrası derneğin yeni başkanlığına Recep Köksal seçildi. Başkan Yardımcılığına S. Temel Bakkaloğlu, Genel Sekreterliğe İbrahim H. Şahin, Saymanlığa da Zeki Takaoğlu getirildi.
Başkan Recep Köksal
YESBALDER Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Recep Köksal, üyelerin kendisine karşı gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür etti. Kongrede de dile getirdiği gibi verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağının altını çizen Köksal, “Bu hizmetleri yönetim kurulundaki arkadaşlarım ve tüm köylülerimizle birlikte yürüteceğiz.” dedi. Derneğin bugünlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür eden Köksal, “Bizlere yüklenen misyonun ve görevin sorumluluğu içerisindeyiz. Bugüne kadar çok güzel hizmetler icra edildi. Bizler hem bu hizmetlerin devamını sağlayacağız, hemde yeni hizmetler geliştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu toplu halde
BAYRAMIN 2. GÜNÜ BULUŞUYORUZ

Dernek yönetimi, kısa ve uzun vadeli olarak yapılabilecek konuları masaya yatırdı. Yönetim kurulu, geleneksel hale gelen bayram buluşmalarının da bu yıl yapılması yönünde karar aldı. Bu doğrultuda köylülerin katılımıyla bayramın 2. Günü (10 Eylül 2010) akşam namazından sonra Hacı Ferşad Efendi Kur’an Kursu Salonu’nda ‘Bayram Buluşması’ adı altında program düzenlenecek. Bu programa tüm köylülerimizi bekliyoruz.