MUHTARDAN İFTAR YEMEĞİ.. « Burası Holaysa

23 Mayıs 2022 - 11:47

MUHTARDAN İFTAR YEMEĞİ..

MUHTARDAN İFTAR YEMEĞİ..
Son Güncelleme :

19 Kasım 2016 - 6:50

Kurtdağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yeşilalan Köyü Muhtarı Hüseyin Yılmaz Dernek Yönetimine iftar yemeği verdi

20 Ağustos 2010 Cuma 10:45

Kurtdağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yeşilalan Köyü Muhtarı Hüseyin Yılmaz Dernek Yönetimine iftar yemeği verdi. Yemeğe Çaykara Kaymakamı Cevdet Atay ve Belediye Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu da davet edildi. Yemekten önce 01 Ağustos’da yapılan şenliğin  değerlendirilmesi için birde toplantı yapıldı. Toplantıda şenlik için yapılan harcamalar borç ve alacak hesapları kontrol edilerek toplantıya iştirak edenlerin şenlik hakkında ki düşünce, görüş ve önerileri tartışıldı ve karara bağlandı.
Toplantının ardından iftar yemeğine geçildi. Yemeğe Çaykara kaymakamı Cevdet Atay, Belediye Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu, Dernek Başkanı ve Yeşilalan Köyü Muhtarı Hüseyin Yılmaz, Eğridere Köyü Muhtarı  Yaşar Ağıralioğlu, Çayıroba Köyü Muhtarı Remzi Gündoğu, Derindere Köyü Muhtarı Hasan Tahsin Birkan, Kayran Köyü Muhtarı Ahmet Kara, Taşlıgedik Köyü Muhtarı Kemal Güven, Çambaşı Köyü Muhtarı Sebahattin Sezer, Taşören Köyü Muhtar V. Bilal Aydın Yönetim kurulu üyeleri Hasan Karaçay, İbrahim Aslanoğlu,  Ali kemal Sevinç, Mehmet Yazıcı, Dursun Ali Baltacı, Ahmet Okutan katıldı.