izmir escort

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ.. « Burası Holaysa

27 Ocak 2023 - 14:01
?>

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ..

YENİ YÖNETİM BELİRLENDİ..
Son Güncelleme :

18 Kasım 2016 - 21:57

72 views

Yeşilalan-Baltacılı Köyleri Dayanışma ve Kalkındırma derneği 2.olağan kongresi,Trabzon Tabipler derneği lokalinde yapıldı.

22 Ağustos 2010 Pazar 14:15
Katılımın az olduğu kongreye tek liste ile giren Recep Köksal başkanlığındaki liste yapılan seçim sonucunda yönetime getirildi.
Divan başkanlığını Celaleddin Akçadoğan’ın üyeliklerini Ayhan Yıldırım ve Ömer Gencan’ın yaptığı kongrede ,eski yönetimin çalışmaları değerlendirildi.Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra,yönetim kurulu başkanı Dr.Mustafa Bakkaloğlu iki yıl içinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.Zeki Baltacı’nın faaliyet raporunu okumasından sonra tahmini bütçe 40.000 TL olarak kabul edildi.
Daha sonra seçime geçildi yönetim kurulu seçimlerine 360 a yakın üyeden sadece 25 kişinin katılması kongrenin olumsuzluklarından birisiydi.Yapılan oylamada 25 oyun 20 si geçerli sayılırken 5 oy boş çıktı.
Sandığın açılmasından sonra oy tasnifi yapıldı.Yapılan tasnif sonucunda yönetim kurulu şu isimlerden oluştu.
 
YÖNETİM KURULU(ASİL)
 
1-Recep Köksal
2-Zeki Baltacı
3-Abdullah(Kadir)Altunbaş
4-S.Temel Bakkaloğlu
5-Zeki Takoğlu
6-Osman Ocak
7-Hasan Şahin
8-Resul Karaca
9-İbrahim H.Şahin
 
YÖNETİM KURULU(YEDEK)
 
1-Mustafa Yıldırım
2-Metin Bakkaloğlu
3-Hüseyin Yılmaz
4-İlyas Lemahmutoğlu
5-Hüseyin Okutan
6-Ali Özçelik
7-Muharrem Usta
8-Hikmet Kanık
9-İslam Zengin
 
DENETLEME KURULU(ASİL)
 
1-Mehmet Bak
2-Yusuf Yılmaz
3-Hamdi Yüce
 
DENETLEME KURULU(YEDEK)
 
1-Ahmet Baltacı
2-Bayram Gençcan
3-Hasan Yılmaz Kalyoncuoğlu
 
Seçimin en ilginç yanı ise seçmenlerin bazılarının Hasan Şahin,Resul Karaca ve İbrahim H.Şahin’in isimlerinin üzerlerini çizmeleriydi.Diğer dikkat çeken nokta yönetim kuruluna seçilen bir çok ismin kongreye dahi katılmamasıydı.Buda listenin ısmarlama tartışmalarını beraberinde getirdi.
Listelerin tanziminden sonra söz alan Kemal Çuman ısmarlama listelerin sıkıntı yaratacağını belirterek istişare ile belirlenecek yönetimlerin daha faydalı olacağını belirtti.
Çuman: Burada bu gün yapılan kongrede yaşanan olumsuzlukların temelinde geçmişte yapılan bazı kişisel hataların yattığını bu nedenle her şeyi açık bir şekilde herkesin bilmesi ve ortaya koyacağımız bu yanlışlardan bir an önce dönmemiz gerekliliğini belirterek. Derneğin kurulmadan önce yaptığı toplantılarda bazı kesimlerden gelen belli bir kesimin oluşumudur imajını kırmak için çok çalıştıklarını ve sonunda derneği hiçbir ayırım yapmadan, herhangi bir gurup veya görüşün değil sadece köylülerimizin birlikteliğinin idealinin olması gerektiğini ve çalışmaların bu yönden yapıldığını vurguladı. Derneğin 2 genel kurul yaptığını ve bu kurullarda yönetim kurulu başkanının geniş katılımlı istişare ile değil 1 kişinin dudakları arasında bırakıldığını ve o kişinin ısmarlama yöntemi ile 2 kez başkan seçtireceğini bu durumun bizi birlikteliğe değil ayrışmaya doğru sürükleyeceğini söyledi, İstişareler yapılmadan genel konsonsusu sağlamadan yapılacak her yönetimin arkasında etiketlendirmelerin başlayacağı buda derneğimize zarar vereceğini vurgulayarak, Derneğe seçeceğimiz başkanın etiketi değil bizzat kendisinin derneğe zamanı ve özverisini harcayacak kişinin olması gerekliliğini söyledi.
Daha sonra görüşlerini açıklayan Muhammet Gençcan ise birlik beraberlik üzerinde durarak dayanışmanın güç getireceğini anlattı.Yönetim kuruluna seçilen Recep Köksal ise delegelere teşekkür ederek ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirterek herkesin desteğini istedi.
Divan başkanı Celaleddin Akçadoğan katılımcılara teşekkür ederek oturumu kapattı.

Zeki Baltacı faaliyet raporu hakkında bilgi verdi.

Dr.Mustafa Bakkaloğlu iki yıllık çalışmaları anlattı..

Delegeler salonda kongreyi takip ediyor..

Kemal Cuman bazı olumsuzluklara dikkat çekti..

Yönetim kurulu başkanı seçilen Recep Köksal teşekkür konuşmasında