H.Ahmet Okutan’ın Son Yolculuğu… « Burası Holaysa

19 Ocak 2021 - 23:55

H.Ahmet Okutan’ın Son Yolculuğu…

H.Ahmet Okutan’ın Son Yolculuğu…
Son Güncelleme :

02 Aralık 2016 - 16:33

Önceki gün vefat eden Köyümüz Orta sokak sakinlerinden bir asırlık çınar olan Emekli İmam Hatip Hacı Ahmet Okutan son yolculuğuna uğurlandı.

03 Ağustos 2016 Çarşamba 15:17
Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam ederken vefat eden ilçemiz Yeşilalan (Holaysa) Mahallesinden, emekli öğretmen Orhan, emekli müftü Ahmet, emekli öğretmen İbrahim, Karadeniz Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Mehmet rahmetli emekli öğretmen Hasan ve emekli Memur Hüseyin Okutan´ın Babaları bir asırlık çınarı Emekli İmam Hatip Hacı Ahmet Okutan yeşilalan Mahallesinde son yolculuğuna uğurlandı.
Hacı Ahmet Okutan için ikindi namazı müteakip evinin önünde düzenlenen cenaze törenine, Çaykara Kaymakamı Mustafa Gül, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, Karadeniz Teknik üniversitesinden öğretim üyeleri, eğitim camiası, Telekom camiası ile Holaysa ve civar mahallelerden çok sayıda vatandaş katıldı. Cenaze namazı öncesinde rahmetlinin oğlu olan emekli müftü Ahmet okutan´ın babası hakkında verdiği kısa bilgilerden sonra helallik aldı.
Yapılan duanın ardından cenaze namazını Erzurum üniversitesi İlahiyat Fakültesi emekli Profesörlerinden Arif Yıldırım kıldırdı.
12054644484381204240540669
Okutan, yapılan duaların ardından evlerinin altında bulunan aile mezarlığına bir asırlık bir çınar daha son yolculuğuna uğurlandı.
www.yesilalankoyu.net site yönetimi olarak Hacı Ahmet Okutan´a Allah´tan rahmet, geride kalan kederli ailesine sabırlar dileriz.
Not:Haber ve resimler için Çaykara Gündem Gazetesine teşekkürlerimizi sunuyoruz…www.yesilalankoyu.net

Okunma: 1767