Saliha Kılıç Ebediyete Uğurlandı.. « Burası Holaysa

24 Ekim 2021 - 09:30

Saliha Kılıç Ebediyete Uğurlandı..

Saliha Kılıç Ebediyete Uğurlandı..
Son Güncelleme :

25 Kasım 2016 - 10:02

Perşembe günü ikamet ettiği Almanya’da hayata gözlerini yuman köyümüz eşrafından ,Saliha Kılıç bugün ikindi namazı müteakip ebediyete uğurlandı.

20 Ocak 2013 Pazar 23:06

Merhume Saliha Kılıç’ın cenazesi bugün saat 10:00 da Almanya’dan uçakla Trabzon hava limanına getirildi.Buradan özel ambulansla defnedileceği Yeşilalan köyündeki evine götürüldü.

Daha önce öğle namazı müteakip kılınacağı söylenen cenaze zaman darlığı nedeni ile ikindi namazı müteakip kılındı.Çevre il ,ilçelerden ve köylerden gelen vatandaşlarımızla,köylülerimizin katıldığı cenaze namazını köyümüz merkez camii imamıı Muhammet Baltacı kıldırdı.

Duaları, muezinliği ve talkıınıı köyümüz imam hatiplerinden olan Hamdi Güzel ‘in yaptığı .Cenazeye Çaykara Belediye başkanı ve mülki amirler katıldı.Bu arada hasta olduğu süre içinde kendisini arayan,soran,ziyaret eden ve geçmiş olsun dileklerini sunanlara teşekkür eden Hamdi Güzel hocamıza bizler de tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

İkindi namazı müteakip kılınan cenazenin ardından Yeşilalan köyündeki aile kabristanlığına defnedilen Saliha Kılıç teyzeye Allah’tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına tekrar başsağlığı ve sabır diliyoruz..

Resimler için Muhammet Baltacıoğlu ve İshak Okutana teşekkürler..

www.yesilalankoyu.net

Anahtar Kelimeler: Saliha, Kılıç, Ebediyete , Uğurlandı, Yesilalan, çaykara

Okunma: 2012